صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فیلم ببینید و برنده بلیط هواپیما شوید

آیا تا به حال به یک مسافرت رایگان فکر کرده‌اید؟ به اینکه بتوانید بلیط هواپیما به یکی از شهرهای دلخواه خود را برگزینید و بدون هیچ هزینه‌ای راهی سفر شوید؟ البته که فکر کرده‌اید.

سفرستان

کیست که دلش نخواهد با بلیط هواپیما به مشهد، یک سفر زیارتی رایگان را تجربه کند و یا با داشتن بلیط هواپیما به شیراز، فضای دلنشین فرهنگ و هنر ایران را بدون هیچ هزینه‌ای لمس کند؟ حتما می‌گویید که این اتفاق غیر ممکن بوده و بیشتر شبیه یک رویای محال است. اما اصلا چنین نیست. حتی پرواز داخلی رایگان به سواحل زیبای خلیج فارس، با بلیط هواپیما به کیش هم رویائی نیست که نتوان آن را به واقعیت تبدیل کرد. به شرط اینکه دست در دست سفرستان بگذارید و در کنار یکدیگر به سراغ سینماتیکت بروید.

اگر از حمایت‌های چند وقت اخیر سفرستان از فعالیت‌های فرهنگی و همکاری آن با سینماتیکت اطلاع داشته باشید، احتمالا به خوبی می‌دانید که با خرید بلیط سینما از سینماتیکت و تماشای فیلم مورد علاقه‌تان، می‌توانید شانس برنده شدن در قرعه‌کشی هفتگی بلیط هواپیما رفت و برگشت به مقصد دلخواه‌تان را داشته باشید. مقصدی در خاک کشورمان که می‌تواند گزینه‌های مختلفی مثل بلیط هواپیما به اهواز، بلیط هواپیما به تبریز، بلیط هواپیما به اصفهان و یا هر بلیط هواپیمای دیگری که شما می‌خواهید، باشد. این چنین است که سفرستان، به آرزوهای شما رنگ واقعیت می‌زند.

با خرید بلیط سینما از سینماتیکت و شرکت در قرعه کشی هفته اول بلیط هواپیما، علاقه‌مندان به هنر و سینما، شاهد برنده شدن اولین شخص خوش شانس در بین خودشان بودند. اما این تازه شروع ماجرا بود و هنوز هیچ چیز تمام نشده است. شما هم این فرصت را دارید که با تهیه بلیط سینما از سینماتیکت، ضمن تماشای فیلم مورد پسند خود، شانس‌تان برای برنده شدن در قرعه کشی این هفته بلیط هواپیمای رفت و برگشت به مقصد دلخواه داخلی را محک بزنید. چنین فرصت طلایی برای در اختیار داشتن بلیط هواپیما رایگان خیلی کم پیش می‌آید. پس باید به خوبی قدر آنها را دانست.

دوشنبه هر هفته می‌تواند روز هیجان‌انگیز شما و برنده شدن‌تان در قرعه کشی بلیط هواپیما باشد. پس در طول هفته، با خرید بلیط سینما از سینماتیکت فیلم‌های جذاب ببینید و دوشنبه‌ها گوش به زنگ شنیدن اسم خودتان به عنوان برنده بلیط هواپیما باشید. شاید همین دوشنبه پیش رو، قرعه شانس به نام شما بیفتد و با برنده شدن بلیط هواپیما به مقصد مورد علاقه، فضای معنوی مشهد، اولین‌های تبریز، تمدن همدان، باران گیلان و یا زیبایی‌های هر شهر دیگری را با پرواز داخلی رایگان تجربه کردید.

دوستی شما با سفرستان به خودی خود بیش از آنچه که فکر می‌کنید برایتان جذاب و به یاد ماندنی می‌شود. حالا هم که سینماتیکت به این جمع دوستانه اضافه شده‌، دیگر چه چیزی می‌تواند مانع از شادکامی و نشاط شما شود. لذت بردن از سفر با بلیط هواپیما رفت و برگشت به مقصد دلخواه داخلی تنها با تماشای فیلم مورد علاقه‌ هم اولین ثمره این دوستی به حساب می‌آید.
واضح است که بودن در کنار سفرستان، نه تنها در هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما و انجام پروازهای داخلی و خارجی آسوده به مقصدهای مختلف، بلکه در هنردوستی و انجام فعالیت‌های فرهنگی هم به نفع شما خواهد بود. در بین تمامی برنامه‌هایی که برای روزهای مختلف این هفته چیده‌اید، زمانی را هم به سینما اختصاص دهید و با خرید بلیط از سینماتیکت، هم فیلم ببینید، هم کار فرهنگی کنید و هم بلیط هواپیما ببرید. این یعنی، سپری کردن اوقات فراغت به عالی‌ترین شکل ممکن.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها