صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«خانه کاغذی» در آمریکا با حضور پرویز پرستویی و تینا پاکروان به نمایش در می‌آید

فیلم سینمایی "خانه کاغذی" ساخته مهدی صباغ‌زاده در امریکا با حضور پرویز پرستویی و تینا پاکروان به نمایش در می‌آید.

خانه کاغذی
 این اولین نمایش خارج از کشور "خانه کاغذی' است.
بر اساس این گزارش، روز شنبه (۲۰ آبان‌ماه) برابر با ١١ نوامبر ساعت ۱۹ در  سينما اوريندا و روز یکشنبه ۱۲ نوامبر ساعت ۱۹ در شهر بورلی هیلز فيلم سينمايى "خانه كاغذى" روى پرده خواهد رفت.

 
همزمان با نمایش این فیلم در کالیفرنیا، از اولین آنونس رسمی ساخته مهدی صباغ‌زاده نیز رونمایی شده است. این فیلم در داخل کشور هنوز به نمایش عمومی درنیامده است.
این فیلم سینمایی پیشتر در بخش جلوه‌گاه شرق جشنواره جهانی فجر به نمایش در آمده بود و مورد توجه اصحاب رسانه قرار گرفته بود.
‎پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ثریا قاسمی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی‌مرادی، ارد زند و شقایق فراهانی در خانه کاغذی به ایفای نقش می‌پردازند .تینا پاکروان با مشارکت امیرحسین عبدالهی تهیه این فیلم را برعهده دارند.
 
‎مهدی صباغ ‌زاده پس از چهار سال دوری از سینما “خانه کاغذی” را کارگردانی کرده است و  فیلم‌نامه آن را  خسرو نقیبی و علی مسعودی‌نیا براساس فیلم‌نامه‌ “فصل سرد” نوشته‌  مهدی صباغ‌زاده، حسن قلی‌زاده نوشتند ومدیریت فیلمبرداری آن بر عهده علیرضا زرین دست است.
 
در خط داستانی این فیلم سینمایی آمده : امیرعلی ابراهیمی روزنامه‌نگار کنارکشیده در خانه‌  قدیمی‌اش همراه دخترش سارا که او هم روزنامه‌نگار است زندگی می‌کند. بازگشت مینو که روزگاری عاشق هم بوده‌اند و شنیدن حقایق درباره‌ دلایل رفتن او، امیرعلی را مجاب به بازگشت دوباره و افشای اسراری می‌کند که بابت آن‌ها خود را بازنشسته کرده. از سوی دیگر سارا که دل در گروی عشق سردبیرش دارد، راه و رسمی متفاوت از پدر برای زندگی‌اش انتخاب کرده…

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها