صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

توضیح حسین فرحبخش از حضور خود و بهرام رادان در مراسم جمع آوری سی‌دی‌های مستهجن

برنامه کشف سی دی های غیرمجاز پلیس تهران امروز در پلیس پاوا با حضور حسین فرحبخش ، بهرام رادان و پژمان بازغی و... برگزار شد.

فرحبخش
 صبح امروز امروز طرح جمع آوری سی دی های مستهجن و غیر مجاز با حضور سردار رحیمی در پلیس پاوا واقع در خیابان پلیس ضلع غربی ستاد فاتب برگزار شد . دراین برنامه عده ای از هنرمندان سینما حضور داشتند که شاخص ترین چهره آنها بهرام رادان ؛ستاره سینمای ایران بود. 
 
حسین فرحبخش عضو ستاد صیانت از آثار فرهنگی و هنری که یکی از نفرات اصلی حاضر در این برنامه بود گفت : من به عنوان عضو ستاد صیانت از آثار فرهنگی و هنری در این مراسم حضور داشتم و در واقع مسئولیت عملیاتی که در صیانت انجام میشود به عهده من است. برنامه امروز نیز با کمک نیروی انتظامی و پلیس امنیت برگزار شد. 
 
وی در خصوص حضور دیگر بازیگران گفت: علاوه بر بهرام رادان، پژمان بازغی، محمدرضا ورزی، حبیبکاوش، علیرضا شجاع نوری، محمد احمدی تهیه کننده وفیلم بردار و...نیز حضور داشتند. 
 
این تهیه کننده و کارگردان در پایان گفت: همچنین این برنامه با همکاری پلیس امنیت، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و بیش از   20 تن از نیروهای پلیس امنیت و یگان ویژه برگزار شد.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها