صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

ميلاد كى مرام و ليلا زارع در اكران مردمى «غيرمجاز» در پرديس ملت

ميلاد كى مرام و ليلا زارع بازيگران اين فيلم سينمايى، جمعه شب ١٩ آبان ساعت ٢٠ با حضور در پرديس ملت در سانس هاى ٢١ و ٢٢ با مخاطبان به تماشاى «غيرمجاز» خواهند نشست. حسن يكتاپناه كارگردان و محمدحسين عامرى پويا تهيه كننده اين اثر همراه با ياسمن معاوى و نگار جوكار از ديگر بازيگران اين فيلم در اين اكران حضور خواهند داشت.

میلاد کی‌مرام، لیلا زارع، یاسمن معاوی، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و با هنرمندی لوون هفتوان بازيگران اين فيلم هستند كه در حال حاضر در سينما آزادی، پرديس کورش، پرديس مگامال ، پرديس زندگی، ارگ تجریش، اریکه ایرانیان، سينما سمرقند، ایران، مركزى، پيروزى، پرديس چهارسو، سينما جوان، سپیده، عصر جدید، پرديس کیان، پرديس تماشا، پرديس راگا، سينما جی، اشراق و پرديس ملت اكران مى شود.

رسانه فيلمسازان به مديريت حبيب اسماعيلى پخش اين فيلم را بر عهده دارد.

فیلم سینمایی «غیرمجاز» یک اثر دغدغه‌مند اجتماعی است که در اردیبهشت ماه ۹۴ فیلمبرداری آن به پایان رسید و داستان آن روایتگر بخشى از زندگى دختر جوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می آید و در این راه با ناملایماتی روبه رو می شود که توقع آن را ندارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها