صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

تمام عایدی فروش کشوری روز چهارشنبه «خالتور» مستقیما صرف کمک به زلزله‌زدگان خواهد شد

وقوع زلزله ای مرگبار در کرمانشاه موجب آن شد که دست‌اندرکاران تولید فیلم «خالتور» بکوشند به نوبه خود شرایط کمک به زلزله‌زدگان را فراهم کنند.

خالتور
عبدالله علیخانی مدیرعامل پویافیلم و از تهیه‌کنندگان «خالتور» با اشاره به اینکه عواید فروش روز چهارشنبه این فیلم صرف کمک به زلزله زدگان خواهد شد، اظهار داشت: تمامی عایدی فروش سراسری «خالتور» در روز چهارشنبه اول آذرماه صرف کمک به زلزله‌زدگان خواهد شد.

تهیه کننده «خالتور» ادامه داد: از آنجا که تمام فروش «خالتور» در تهران و شهرستانها در روز چهارشنبه مستقیما صرف زلزله‌زدگان خواهد شد از سینماداران سراسر کشور خواهشمندیم که در این باره به مخاطبان اطلاع‌رسانی کنند.

علیخانی افزود: مخاطبانی که علاقمند تماشای یک فیلم سرگرم‌کننده هستند می‌توانند در روز چهارشنبه هم «خالتور» را ببینند و هم با تماشای این فیلم به نوبه خود کمکی کنند به هموطنان زلزله‌زده کرمانشاه.

«خالتور» به کارگردانی آرش معیریان تازه‌ترین محصول پویافیلم است و علیرغم آن که در هفته اول اکران، سرگروه قدس را دراختیار نداشت و چندین روز از اکران دو هفته ابتدایی آن نیز مقارن شد با تعطیلات سینماها، اما تا اینجا توانسته بیشتر از یک و نیم میلیارد فروش داشته باشد.

«خالتور» که داستان طنازانه رویارویی سه خواننده جوان با یک مرد مرفه را روایت می‌کند از حضور پوریا پورسرخ، سحر قریشی، مهران غفوریان، محمدرضا هدایتی، محمدرضا شریفی‌نیا، علی صادقی، مریم امیرجلالی، امیرحسین صدیق، مریم معصومی، اصغر سمسارزاده و رسول نجفیان سود می‌برد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها