صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

اختصاص کامل فروش روز یکشنبه «انزوا» در سینما استقلال به کودکان زلزله زده کرمانشاه

به منظور همراهی با حرکت عظیم مردم ایران در همدردی و همیاری مردم زلزله استان کرمانشاه قهرمان، کلیه عواید فروش فیلم سینمایی «انزوا» در سینما استقلال (سینمای سرگروه) به کودکان زلزله زده اختصاص خواهد داشت.

با تصمیم پیمان جعفری تهیه کننده و گروه تولید فیلم سینمایی «انزوا» تمامی عواید فروش «انزوا» در تمامی سئانس‌های روز یکشنبه 5 آذر ماه 96 در سینما استقلال تهران به کودکان زلزله زده استان کرمانشاه اختصاص خواهد داشت.

در اطلاعیه تهیه‌کننده و گروه تولید «انزوا» در این خصوص آمده است:

به نام خداوند مهرآفرین

جهت همیاری با هموطنان زلزله‌زده استان کرمانشاه قهرمان، فروش کلیه سئانس‌های فیلم سینمایی «انزوا» در در سینما استقلال مورخ 5/9/96 به کودکان این بخش از سرزمینمان که بی‌سرپرست شده‌اند، اختصاص خواهد یافت.

امیدواریم تا با همراهی همه مردم و هنردوستان با این حرکت، روز یکشنبه شاهد باشیم تا در این شرایط و اوضاع سخت، گره‌ای هرچند کوچک از مشکلات کودکان عزیز زلزله شده باز شود و دوباره شاهد لبخند بر روی لبانشان و نور امید در دل‌های بزرگشان باشیم. وعده ما سینما استقلال تهران یکشنبه 5/9/96

تهیه‌کننده و گروه سازندگان فیلم سینمایی «انزوا»

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها