صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

«بیست و یک روز بعد» به شبکه نمایش خانگی می‌آید

فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان که از مردادماه امسال در سینماها به نمایش درآمد و با استقبال مخاطبان همراه شد، به زودی به شبکه نمایش خانگی می‌آید.

بیست و یک روز بعد فیلم تحسین شده‌ مردم و منتقدان در جشنواره فجر، قرار است از نیمه آذرماه توسط موسسه هنرهای تصویری سوره در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.
در این فیلم ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی به همراه دو بازیگر نوجوان سینمای ایران مهدی قربانی و حسین شریفی نقش آفرینی می‌کنند.در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مرتضی نوجوانی پرشور و ماجراجوست که آرزوی فیلمساز شدن دارد. او به دنبال تحقق آرزویش، دست به نگه داشتن قطار می‌زند! اما بیماری ناگهانی مادرش، سرنوشت آرزویش را تغییر می‌دهد… .نامزد بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر و برگزیده پنج پروانه زرین از سی‌امین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، از جمله افتخارات این فیلم است.

محمدرضا خردمندان پیش از این، فیلم‌های کوتاهی همچون هنوز، بچه و مرد، احسان، گزارشگر و دوئل و همچنین فیلم‌های انیمیشن پدر، میم، کابوس و آنتراکت را کارگردانی کرده است.
«بیست و یک روز بعد» به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه تولید شده در باشگاه فیلم سوره، تازه‌ترین محصول سازمان سینمایی سوره حوزه هنری است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها