صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

«امپراتور جهنم» سرانجام به فجر می‌آید

فیلم سینمایی‌ «امپراتور جهنم» آخرین ساخته پرویز شیخ طادی که متفاوت‌ترین فیلم در حوزه مسائل استراتژیک منطقه و تحرکات داعش است، در سی و ششمین جشنواره فجر امسال به نمایش در می‌آید. فیلمی که سال گذشته به رغم اتمام مراحل فنی از جشنواره فیلم فجر انصراف داد.

پرویز شیخ طادی در گفتگو با نقد سینما با تائید این مطلب مبنی بر حضور فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر گفت: طبق تصمیمات اتخاذ شده از سوی تهیه کننده فیلم «امپراتور جهنم» در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهد یافت.

 وی درباره زمان اکران فیلم گفت: زمان بندی اکران این فیلم انجام شده و پس از جشنواره فیلم فجر «امپراتور جهنم» اکران خواهد شد.

این پروژه سینمایی به صورت مخفیانه و دور از چشم رسانه‌ها تولید شده است و بدون شک اکنون که داعش به پایان راه رسیده، بهترین زمان برای اکرانش در گستره داخلی و بین‌المللی است.

 در این فیلم فرخ نعمتی، علیرام نورایی، علی نصیریان، عنایت شفیعی، کوروش زارعی و چند بازیگر لبنانی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها