صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

«پرسه در حوالی من» به شبکه نمایش خانگی می‌آید

فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» به جشنواره فیلیپین راه یافت و همزمان نسخه نمایش خانگی این فیلم هم هفته آینده در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

فیلم سینمایی پرسه در حوالی من ساخته غزاله سلطانی که در اکران گروه هنر و تجربه موفق ظاهر شد در پنجمین جشنواره فیلم‌های فیلپین موسوم به (Cine kasimanwa) به نمایش در خواهد آمد.

این رویداد سینمایی از ۱۷ الی ۲۳ آذرماه جاری در کشور فیلیپین برگزار می‌شود و فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» به عنوان نماینده ایران در بخش اینترنشنال این جشنواره حضور دارد.
همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» از هفته آینده در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.گفتنی است، «پرسه در حوالی من» که تاکنون در چندین رویداد بین‌المللی سینمایی حضور داشته که از جمله این رویدادها می‌توان به جشنواره ماربیا اسپانیا و جشنواره مدیترانه کن (بخش فیلم‌های خاورمیانه) اشاره کرد. همچنین تندیس طلای بهترین بازیگر زن فستیوال «Bridges» یونان نیز چندی پیش به مهراوه شرفی‌نیا تعلق گرفت.

در این فیلم مهراوه شریفی‌نیا، بهناز جعفری، سوسن مقصودلو، نسرین نکیسا، بهرام سروری‌نژاد، آتوسا راستی، بابک قادری، مریم نورمحمدی، ژیلا شاهی، محسن سلیمانی، پریا مرندیز، نگار فتحی، فوژان قبادیان، علی گلزاده به ایفای نقش می‌پردازند و بازیگران خردسال این اثر ماهان بالاجاده، باران نصیرلو، و آرنیکا نیکزاد هستند.
فیلم سینمایی «پرسه در حوالی من» درباره دنیای زنی است که در آستانه سی سالگی در دل تهران امروز به دنبال رویای خود می‌رود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها