صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نسخه نهایی «موریانه» به زودی به فجر تحویل می‌شود/فیلمی با فرم خاص

به گفته کارگردان «موریانه»، آخرین مراحل فنی این اثر سپری می شود و فرم حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر نیز پر شده است.

مسعود حاتمی کارگردان فیلم سینمایی «موریانه» درباره آخرین وضعیت این اثر گفت: در حال حاضر مراحل صداگذاری طی می شود و با توجه به اینکه اکثر صداگذاران مشغول انجام کارهای آثار مستند یازدهمین دوره جشنواره «سینماحقیقت» هستند، کار فیلم ما مقداری طول کشید چون در حال حاضر تراکم کاری زیاد است.

وی افزود: ما فرم حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرده ایم و تا چند وقت دیگر هم نسخه کامل فیلم را به دبیرخانه این جشنواره ارسال می کنیم.

حاتمی با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: در حال حاضر چند فیلمنامه فیلم کوتاه و بلند در دست دارم اما نمی دانم ساخت کدام یک را آغاز کنم هرچند برای ساخت آثار بلندم چند سرمایه گذار اعلام آمادگی کرده اند اما من این کار را به تعویق انداخته ام چون بیشتر تمرکزم روی «موریانه» است و برای من انجام دقیق کارهای صداگذاری و ساخت موسیقی به اندازه فیلمبرداری مهم است.

این کارگردان اظهار کرد: به نظر من «موریانه» فرم و شکل خاصی دارد و تاکنون فیلمی به این شکل ساخته نشده است بنابراین نمی دانم که بعد از «موریانه» باید دوباره فیلمی با همین فرم و شکل بسازم یا نه.

وی در پایان گفت: تاکنون «موریانه» را برای افراد مختلف به نمایش گذاشته و متوجه شده ام که با عموم مردم ارتباط برقرار می کند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها