صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آیین افتتاحیه فیلم «پینوکیو، عاموسردار و رییسعلی» در سینما بهمن بوشهر با حضور سینماگران برگزار شد + تصاویر

آیین افتتاحیه فیلم پینوکیو عامو سردار و رئیسعلی پنجشنبه 9 آذر در سینما بهمن بوشهر با حضور سینماگران برگزار شد. گزارش تصویری این مراسم را ببینید.

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «پینوکیو، عاموسردار و رییسعلی» عصر روز پنجشنبه ۹ آذرماه با حضور منوچهر شاهسواری، فرشته طائرپور، سعید خانی، فاطمه گودرزی، امیرحسین صدیق، ایرج طهماسب، مرضیه برومند، رضا صافی، مجید مظفری، ناصر عنصری، ابراهیم فروزش و ... در سینما بهمن بوشهر برگزار شد.
در ابتدای این مراسم سیدرضا صافی کارگردان و نویسنده فیلم روی صحنه آمد و گفت: من امروز ۲ حس خوب دارم بنابراین به شکرانه این حس خوب حرمت نگه می دارم و لب به گلایه باز نمی کنم که چه تلخی ها و سختی های بر ما گذشت البته سختی جزو لاینفک فیلمسازی است اما بی مهری ها از سوی کسانی رخ داد که ما انتظار مهر از آنها داشتیم.
وی افزود: اولین حس خوب من به نهالی برمی گردد که سه سال پیش با عوامل کاشتیم و امروز بعد از یک سال و اندی تلاش و ۲ سال انتظار فعالانه و توام با مرارت ها، شاهد به ثمر نشستن آن هستیم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها