صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

هایده صفی یاری «همه می‌دانند» فرهادی را تدوین می‏کند

با پایان فیلمبرداری «همه می‌دانند»، تازه‏ ترین ساخته اصغر فرهادی بزودی تدوین این فیلم آغاز خواهد شد.

هایده صفی یاری تنها عضو ایرانی گروه تولید فیلم سینمایی «همه می‌دانند» گویا در اسپانیا این فیلم را تدوین خواهد کرد.
پیش از این گفته می شد آلبرتو ایگلسیاس آهنگساز اسپانیایی که به ‌خاطر ساخت موسیقی فیلم‌های پدرو آلمودوار معروف است، موسیقی فیلم جدید فرهادی را خواهد ساخت. با این حال با کناره گیری آگوستین و پدرو آلمادوار از این پروژه سینمایی که نیمه پاییز امسال اعلام شد، احتمالا این همکاری صورت نگیرد. هر چند هنوز چیزی اعلام نشده است.پنه‌لوپه کروز که به همراه همسرش خاویر باردم نقش‌‌های اصلی فیلم «همه می‎دانند» را برعهده داشته اند، چهارشنبه گذشته با انتشار عکسی در اینستاگرامش، از پایان فیلم‎برداری «همه می‌دانند» خبر داده بود. او درباره این عکس نوشت:« آخرین روز فیلم‌برداری با این نابغه، اصغر فرهادی. ما از ماه اوت در این ماجراجویی همراه هم بودیم و من از این استاد زندگی برای این که مرا بخشی از این فیلم قرار داد، متشکرم.»ریکاردو دارین، ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌آ دیگر بازیگران هشتمین فیلم فرهادی بوده اند.
داستان این فیلم درباره زنی به نام کارولینا است که برای دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها