صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

یادداشت نیکی کریمی برای عدم پخش تیزرهای «آذر» از رسانه ملی

رسانه ملى كه مى بايست چون پدر به همه نگاه يكسان داشته باشد با نگاه غيرخودى و غيرهمه گير به ما مى‌نگرد.

نیکی کریمی که با مخالفت‌های رسانه ملی برای پخش تیزرهای فیلم سینمایی«آذر» روبرو شد، یادداشتی را به شرح زیر منتشر کرد:
بعد از سال‌ها فعاليت هنرى كه بخشى از آن حضور در تلويزيون و بازى در آن به احترام مخاطبانش بود، رسانه ملى كه مى بايست چون پدر به همه نگاه يكسان داشته باشد با نگاه غيرخودى و غيرهمه گير به ما مى‌نگرد.

به نظر مى رسد فيلم‌هاى تجارى چون بى خطرو ملى تر هستند مشمول حمايت بیشتری می شوند و گويى امروز از سينماى ايران همين طلب مى شود!
فیلم«آذر» درباره موضوع ساده ای حرف می‌زند که برای بعضی‌ها شنیدن آن سخت است.وقتي مي بينم  که سیستم پخش فیلم ، فقط ۱۵ سینما  در اختیار «آذر» می‌گذارد و این درحالی است که فیلم‌های تجاری تا ۷۰ سینما در اختیار دارند  وصدا و سیما هم بعد از کلی خرده فرمایش ،تیزر فیلم را رد مي‌كند ، تازه متوجه می‌شویم ماجرا چيست.
شاید این است  که سینمای مردانه و صدا و سیمای مردانه ، از شما می خواهند كه زن همان نقش سنتی و نهایتا کمدی را به عهده بگیرد تا به او اجازه دیده شدن بدهند.


من ٢٧ سال  وارد این بازی نشدم ، نه در بازیگری ام ، نه در کارگردانی ام و نه تهیه کنندگی ام . من يك زن مستقل ایرانی هستم و به زن مستقل ايرانی فکر می‌کنم و برایش ارزش قائل هستم.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها