صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

سید ضیا هاشمی: «عصبانی نیستم!» با حمایت همه سینما اکران شود

سید ضیا هاشمی مصاحبه منتشر شده درباره مخالفتش با اکران «عصبانی نیستم!» را تکذیب کرد و گفت: حامی اکران فیلم «عصبانی نیستم!» بوده و هستم

عصبانی نیستم
امروز به نقل از سیدضیا هاشمی رییس جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران مصاحبه‌ای در یکی از رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر آنکه او مخالف اکران فیلم عصبانی نیستم، به دلایل غیر سینمایی است.رییس جامعه صنفی تهیه کنندگان در گفت و گو با برنامه سینمایی کات عنوان کرد: این مصاحبه دروغ محض است. تنها یک قسمت از مصاحبه‌ای بسیار مفصل با من را بریدند و بدون حرفهای پیش و پس، منظورم را وارونه جلوه دادند. واقعا برای چنین رسانه‌ای متاسفم که تنها به دنبال اهداف سیاسی و ضدّ سینمایی هستند.

من در همان گفت و گو هم گفتم. سینمای ایران سینمای نجیب و بسیار سالمی است و نسبت به تمام ارکان سیاسی مملکت، پاکیزه‌تر است. توقیف فیلم‌های سینمایی یعنی چه؟ من همیشه با توقیف فیلم به دلایل بیهوده مخالف بودم و الان هم مخالف هستم. کارنامه‌ی من این را گواه میدهد.

عصبانی نیستم فیلم خوبی است و باید در بهترین زمان و با حمایت همه‌ی سینما اکران شود. اینکه یک ‌نماینده‌ی مجلس در مورد توقیف شدن یا نشدن فیلم‌ها نظر بدهد، بیشتر شبیه شوخی است. اصلا به این چیزها نباید فکر کرد و باید با قدرت از اکران فیلم‌ها حمایت کنیم.

این حرف را از نظر کارشناسی گیشه میگویم. به نظرم نباید چند فیلم پرفروش با گیشه‌ی بالا، در اکران کنار هم قرار بگیرند. به اقتصاد خود این فیلم‌ها ضربه وارد میشود. الان چند فیلم میلیاردی اکران هستند، اگر فیلم عصبانی نیستم هم الان بیاید ممکن کمی به گیشه‌ی خود این فیلم و دیگر فیلم‌ها لطمه وارد شود. مگر ما چقدر پتانسیل اکران داریم که همه فیلم‌های پرفروش را در کنار هم اکران کنیم؟ معنی این حرف من صرفا این است که که عصبانی نیستم را باید زمانی اکران کرد که اتفاقا بهتر و بیشتر بفروشد، باید زمانی اکران شود که بهتر دیده شود نه اینکه به دلایل احمقانه توقیفش کنیم.

در مملکتی که بانک‌هایش رباخواری را ترویج می‌دهند و دزدی و فساد و رانت می‌بینیم، باید به این سینما افتخار کرد و پشتیبانش بود. حتی آن فیلم‌هایی که خیلی نمی‌پسندیم، مطمئناً ناسالم‌تر از ارکان اقتصادی آلوده‌ی مملکت نیستند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها