صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

استقبال مخاطبان از علی صادقی، سحر قریشی، پوریا پورسرخ و محمدرضا هدایتی در اکران مردمی «خالتور»

تازه‌ترین اکران مردمی کمدی پرفروش «خالتور»آرش معیریان درحالی در سینما قدس برگزار شد که استقبال مخاطبان و به خصوص مخاطبان جنوب و مرکز شهر از آن قابل توجه بود.

علاقمندان به دیدار با بازیگرانی همچون پوریا پورسرخ، سحر قریشی، علی صادقی و محمدرضا هدایتی از ساعاتی پیش از آغاز اکران مردمی در سینما قدس میدان ولیعصر اجتماع کرده بودند تا فرصت دیدار و گپ و گفت با این چهره ها را از دست ندهند.

ممنوعیت نمایش «خالتور» در پردیسهای جنوب شهر متعلق به شهرداری موجب شده بود بخشی از حاضران در سینما قدس مخاطبان ساکن جنوب شهر باشند؛ به جز اینها مخاطبان مرکز شهر نیز بخشی دیگر از حاضران در اکران مردمی را شکل دادند.

علی صادقی بازیگر طناز «خالتور» با کلاهی زردرنگ در مراسم ظاهر شده بود که همین پوشش به خودی خود اسباب تفریح مخاطبان را موجب شده بود. پوریا پورسرخ و محمدرضا هدایتی و سحر قریشی هم بیشتر به واسطه کاراکترهایشان در فیلم طرف پرسش مخاطبان قرار گرفتند.

«خالتور» که در یک ماه اخیر پرفروش‌ترین فیلم سینماها بوده است محصول پویافیلم است و رقم فروش آن از 5میلیارد گذشته است. حسین فرحبخش و عبدالله علیخانی تهیه‌کنندگان فیلمند.

مهران غفوریان، علی صادقی، پوریا پورسرخ، سحر قریشی، محمدرضا شریفی‌نیا، محمدرضا هدایتی، مریم امیرجلالی، امیرحسین صدیق و مریم معصومی از جمله بازیگران این کمدی هستند.

«خالتور» داستان طنازانه تغییر مسیر چند جوان موزیسین از آوازخوانی به دل حوادثی پیش بینی نشده را روایت میکند.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها