صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

وضعیت فروش فیلم‌ها در هفته ای که گذشت (+جدول)

در هفته ای که گذشت همچنان فیلم های کمدی روی پرده فروش خوبی داشتند.

همان‌طور که انتظار می‌رفت آغاز اکران فیلم کمدی «آینه بغل» باعث رونق گرفتن سینماهای کشور شد. همچنین این فیلم توانست پس از فیلم «نهنگ عنبر» و «ساعت پنج عصر» رتبه سوم بیشترین فروشِ افتتاحیه درسال جاری را از آن خود کند. این فیلم تنها در 3 روز به باشگاه میلیاردی‌ها پیوست و در جدول فروش هفتگی رتبه نخست را به خود اختصاص داد. استقبال مخاطبان از فیلم «آینه بغل» منجر به کاهش فروش سایر فیلم‌های کمدی روی پرده شده است و دو فیلم «خالتور» و «ثبت با سند برابر است» علی‌رغم آنکه با گذشت چند هفته از اکرانشان هنوز فروش خوبی دارند، در هفته اخیر با کاهش فروش روبرو شده و به رتبه‌ دوم و سوم جدول رفتند.

فروش فیلم «قاتل اهلی» نیز که در رتبه چهارم جدول فروش قرار دارد نسبت به هفته گذشته تغییر محسوسی نداشته است.

همچنین فیلم‌های تازه اکران شده نظیر «آذر» و «شکلاتی» و «وقتی برگشتم» نسبت به هفته قبل دچار افت فروش شده‌اند و اینگونه به نظر می‌رسد که نمی‌توان در هفته‌های آتی نیز از آنها انتظار فروش بیشتری داشت.

اما فیلم «صفر تا سکو» بعنوان اولین فیلم مستندی‌ که در سینمای ایران امکان اکران گسترده پیدا کرده است به لطف جذابیت شخصیتهای اصلی آن و ساختار درست و تبلیغات خوب، تنها فیلمی‌ست که توانسته توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب کرده و با افزایش فروش هفتگی جایگاه خود را در جدول فروش بهبود بخشد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها