صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بهنوش بختیاری و ارژنگ امیر فضلی به تماشای فیلم «وقتی برگشتم» نشستند

اکران مردمی فیلم سینمایی وقتی برگشتم با حضور بهنوش بختیاری و ارژنگ امیر فضلی شب گذشته چهارشنبه 22 آذر در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.

هنوش بختیاری قبل از نمایش فیلم گفت : وظیفه می دانم از همه شما که برای تماشای این فیلم آمدید تشکر کنم و حمایت خودم را نیز از فیلم وقتی برگشتم اعلام کنم .

وی ادامه داد : فیلمهای مانند وقتی برگشتم به حمایت جدی مخاطبان نیاز دارد و این فیلم بسیار برای من عزیز و محترم است و باید از این فیلمها مانند کوه پشتیبانی کرد زیرا هیچ مسئولی از چنین فیلمهای حمایت نمی کند.

ارژنگ امیر فضلی نیز گفت :نباید فقط فیلم کمدی تماشا کرد بلکه باید فیلمهای را تماشا کنیم که ما را به فکر وادار کند فیلمهای کمدی فیلمهای خوبی هستند اما فیلمهای که مخاطب را به فکر وادار می کنند فیلمهای خیلی خوبی هستند

وی ادامه داد : سینما با وجود و حضور مخاطبان زنده است و چرخ سینما با حضور تماشاگران می چرخد و باید از این فیلمها حمایت کنیم و از شما تماشاگران تقاضا می کنم که دوستان خود را به تماشای فیلم وقتی برگشتم دعوت کنید.

وحید موسائیان کارگردان و تهیه کننده فیلم نیز از حضوربهنوش بختیاری و ارژنگ امیرفضلی و تماشاگران در نمایش این فیلم تشکر کرد
فیلم سینمایی وقتی برگشتم به تهیه کنندگی و کار گردانی وحید موسائیان و با حضور رضا کیانیان ،لادن مستوفی،رعنا آزادی ور،احترام برومند،منظر لشگری،افشین هاشمی امید روحانی هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است.                   

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها