صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

وضعیت فروش فیلم‌ها در هفته ای که گذشت +جدول (28 آذر)

هفته آخر آذر را در حالی به پایان می‌بریم که همچنان فیلم «آینه بغل» در صدر لیست فروش هفتگی‌ سینماها جا خوش کرده است و با رشدی نزدیک به یک و نیم برابر نسبت به هفته قبل، فاصله خود با سایر کمدی‌های در حال اکران را افزایش چشمگیری داده است.


رتبه دوم و سوم جدول همانند هفته گذشته متعلق است به فیلم «خالتور» و «ثبت با سند برابر است». کمدی هایی که بنظر می‌رسد با وجود کاهش فروش هفتگی، هنوز بیشتر از فیلم‌های اجتماعی طرفدار دارند.


تازه‌های اکران این هفته شروع ناامید کننده‌ای داشته‌اند در این بین فیلم «حریم شخصی» که بازیگران شناخته‌شده‌ای در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند نسبت به فیلم «آپاندیس» وضعیت بهتری دارد و پس از فیلم آذر در رتبه ششم جدول قرار گرفته‌ است. این در حالی‌ست که فیلم‌ «آپاندیس» کامنت‌های مثبتی از کاربران سینماتیکت دریافت کرده‌ است که نشان می‌دهد فیلم توانسته بیش از آن چه تماشاگران از آن توقع داشتند رضایتشان را جلب کند به گونه‌ای که اکثرا از رویکرد اجتماعی و بازی بازیگران فیلم رضایت داشته‌اند.جدول فروش هفتگی سینماتیکت:


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها