صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آذر دومین ماه پرفروش سال شد/ فروش بالای ۱۶ میلیارد سینماها

رئیس کانون پخش‌کنندگان سینما گفت: با توجه به رشد رقم فروش فیلم‌های سینمایی و رشد مخاطب در آذرماه، این ماه عنوان دومین ماه پرفروش سال را به خود اختصاص داد.

علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران درباره فروش فیلم‌های سینمایی در ماه آذر گفت: فیلم‌های سینمایی در ماه آذر در گیشه موفق عمل کردند و فروش فیلم‌ها نسبت به سال گذشته در این تاریخ با رشد خوبی مواجه شد. آذرماه سال گذشته فیلم‌ها با فروش 12 میلیارد و 970 میلیون تومان و تعداد مخاطب 1 میلیون و 990 هزار نفر روبه‌رو شد. 

وی ادامه داد: امسال فروش فیلم‌ها در ماه آذر به رقم 16 میلیارد و 530 میلیون تومان رسید و تعداد مخاطب فیلم ها به 2 میلیون و 124 هزار نفر رسیده است. در آذرماه شاهد رشد مخاطب و رشد فروش فیلم‌ها بودیم و نکته قابل توجه این‌که آذرماه پس از فرودین دومین ماه پرفروش سال 96 را به خود اختصاص داد. در این ماه فیلم‌های خوبی همچون «آینه بغل» توانست نظر مخاطب را به خود جلب کند. 

رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران درباره پیش بینی فروش فیلم‌ها در دی ماه گفت: با توجه به ادامه اکران «آینه بغل» در ماه دی و اکران فیلم «سد معبر» این ماه هم پتانسیل خوبی برای جذب مخاطب به سالن‌های سینما را خواهد داشت. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها