صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آنالیز فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (20دی)

آینه بغل با مجموع فروش 9 میلیارد و 757 میلیون بعد از اکسیدان به رتبه چهارم پرفروش‌ترین فیلم سال 96 دست یافت.

فیلم «آینه بغل» ساخته منوچهر هادی پنجمین هفته صدرنشینی خود در جدول فروش هفتگی را با فروشی معادل یک میلیارد و 620 میلیون و 925 هزار تومان سپری کرد. مجموع فروش آینه بغل تا اینجا از مجمع فروش فیلم‌ ساعت 5 عصر پیشی گرفت و با فروش 9 میلیارد و 757 میلیون بعد از اکسیدان رتبه چهارم پرفروش‌ترین فیلم سال 96 را به دست آورد و قطعا در هفته آینه اکسیدان را نیز پشت سر گذاشته و چهارمین فیلم پرفروش سال خواهد شد.

فیلم «سد معبر» همچون هفته گذشته با فروش 247 میلیون و 176 هزار تومان رتبه دوم جدول فروش را در اختیار گرفت تا همچنان پرفروش ترین فیلم غیرکمدی در حال اکران باشد.

این هفته فیلم کمدی «دختر عمو و پسر عمو» ساخته روح انگیز شمس که دومین هفته اکران خود را می‌گذراند با افزایش فروشی نزدیک به 80 میلیون نسبت به هفته گذشته، توانست با فروش هفتگی 198 میلیون و 201 هزار تومان، رتبه خود را از هشتم به سوم جدول برساند و جایگاه خالتور را از آن خود کند. فیلم خالتور با فروش 155 میلیون و 308 هزار تومان به رتبه چهارم جدول رفت.

از دیگر تغییراتی که این هفته در جدول اکران هفتگی رخ داد می‌توان به جابجا شدن رتبه فیلم «قاتل اهلی» و «ثبت با سند برابر است» اشاره کرد. قاتل اهلی با فروش 124 میلیون و 827 هزار تومان به رتبه پنجم جدول رسید و «ثبت با سند برابر است» در ادامه افت فروش خود با فروش 123 میلیون و 52 هزار تومان در جایگاه ششم جدول قرار گرفت.

فیلم‌های مخصوص کودکان و نوجوانان شکلاتی، فهرست مقدس، کلیله و دمنه، راز سیاوش و قهرمانان کوچک در ادامه کاهش فروش خود این هفته در مجموع نزدیک به 150 میلیون فروش داشته و به ترتیب در رتبه دهم تا چهاردهم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند.

پرفروش‌ترین سینماهای کشور در هفته‌ای که گذشت به ترتیب پردیس کورش، پردیس آزادی، پردیس هویزه مشهد و پردیس ملت بودند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها