صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

پایان آهنگسازى «امپراطور جهنم»

محمدرضا عليقلى آهنگسازى «امپراطور جهنم» را به پايان رساند.

ساخت موسيقى «امپراطور جهنم» كه در بخش مسابقه جشنواره سى و ششم فيلم فجر حضور  دارد به پايان رسيد .
‏‎محمدرضا عليقلى با اعلام اين خبر گفت :همان امضايى كه اصولاً در همه كارهاى قبلى من بوده در اين فيلم نيز وجود دارد با اين تفاوت كه فضاى اكشن و هيجانى فيلم باعث شده تا حد زيادى موسيقى آن هم به همان سمت برود .
‏‎عليقلى که يكى از پرافتخارترين آهنگسازان جشنواره فيلم فجر و خالق آثار ماندگار موسيقى است، افزود: به نظرم موسيقى«امپراطور جهنم»يك اتفاق نو است كه در كنار كارهاى قبلى من قرار مي گيرد. 


‏‎وى گفت:با اينكه از سال گذشته براى موسيقى اين كار با من صحبت شده بود، اما به دليل تاخيرهايى كه در اكران آن افتاد اين كار صورت نگرفت و در نهايت امسال و از ٤ ماه پيش ساخت موسيقى آن را آغاز كردم كه هم اكنون تمام شده است.
 محمدرضا عليقلى برنده ٤ سيمرغ بهترين آهنگساز در دوره های جشنواره فيلم فجر است كه آخرين بار و در اتفاقى بى سابقه سيمرغ بلورين بهترين آهنگساز را همزمان براى دو فيلم «دختر» و «امكان مينا»در جشنواره سى و چهارم فجر دريافت كرد . 
«امپراطور جهنم» تازه ترين اثر موسيقايى اين هنرمند است.
‏‎فيلمى كه با تهيه كنندگى محمد خزايى و كارگردانى پرويز شيخ طادى ساخته شده است.
«امپراطور جهنم» با پژوهش و مستنداتى كه طى ٤ سال انجام شده است به پشت پرده گروهك تروريستى داعش مي پردازد و در اين ميان به نقش مهم آل سعود اشاره مي كند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها