صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مشکلی در خرید بلیت اینترنتی جشنواره فیلم فجر نخواهد بود/ تحویل بلیت از ۶ بهمن

مدیر سایت سینما تیکت گفت: این نوید را به مخاطبان می‌دهم که مشکلی در خرید بلیت اینترنتی جشنواره فیلم فجر نخواهند داشت.

جشنواره

سال گذشته خرید بلیت اینترنتی به سایت «سینوگرام»  در جشنواره فیلم فجر سپرده شد که با مشکلات متعددی مواجه بود و یکی از اشکالات اساسی این بود که با توجه به یوزرهای آن لاین سایت پاسخگوی حجم تقاضا نبود و امکان خرید بلیت در موعد مقرر صفر شد. در آخر وقتی برگزارکنندگان با مشکلات متعدد مواجه شدند بلیت فروشی را با تاخیر و از ظهر شنبه دوم بهمن ماه 95 سایت آغاز کردند. 

سینما تیکت سالها مسئولیت سامانه فروش بلیت اینترنتی جشنواره را عهده دار بود و این کار بدون کمترین مشکل صورت می‌گرفت  . با تجربه سال گذشته امسال جشنواره دوباره این مسئولیت را به سامانه سینما تیکت سپرده است علی ترکیان مدیر سایت سینما تیکت درباره آمادگی لازم برای بلیت فروشی اینترنتی جشنواره فیلم فجر گفت: از روز‌های قبل برنامه ریزی‌های لازم را انجام دادیم و زیرساخت لازم را برای پاسخگویی به خریداران بلیت فراهم آوردیم. 

وی درباره فراهم آورد زیرساخت‌های لازم با توجه به حجم مخاطبان گفت: هرساله دی وایس با توجه به تعداد مخاطبان به زیرساخت‌ها اضافه می‌شود افزایش دی وایس را براساس  تعداد تبلت و تلفن همراه‌هایی که ممکن است آن لاین می‌شوند در نظر می‌گیریم . براساس تجربیات سالهای گذشته برآوردی از یوز‌رهای آن لاین داریم و به تناسب آن زیرساخت لازم را فراهم آوردیم تا بتوانیم بدون مشکل در خدمت علاقمندان به جشنواره فیلم فجر باشیم.

وی آماری از برآورد یوزرهای آن لاین ارائه نداد اما تاکید کرد: این نوید را به مخاطبان می‌دهم که مشکلی در خرید بلیت اینترنتی جشنواره فیلم فجر نخواهند داشت. هم اینک در پردیس ملت مستقر هستیم و از روز 6 بهمن ما تحویل بلیت را در پردیس ملت خواهیم داشت. 

ترکیان در خاتمه گفت: سایت مستقلی برای فروش بلیت اینترنتی سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر طراحی و اعلام شد Fajr.Cinematicket.org همچنین  لینک فروش را در سایت  سینما تیکت هم قرار می دهیم. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها