صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

آنالیز فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (27دی)

همچنان آینه بغل در صدر ...

طبیعی‌ست که هر چه به جشنواره فیلم فجر نزدیکتر می‌شویم مجموع فروش فیلم‌های روی پرده کاهش پیدا کند. چرا که مخاطبان جدی تر سینما ترجیح می‌دهند منتظر تماشای فیلم‌ها در جشنواره بمانند و در این چند هفته باقی مانده کمتر به سینما بروند.

این هفته دو فیلم جدید به سینماها آمدند. فیلم «عشقولانس» ساخته محسن ماهینی فیلمی کمدی‌ست که با استفاده از بازیگران شناخته شده عرصه کمدی در اولین هفته اکران خود با فروشی معادل 209میلیون و 122هزار تومان در رتبه چهارم جدول فروش قرار گرفت تا سومین کمدی پرفروش هفته لقب گیرد.

همچنین فیلم «پل خواب» به کارگردانی اکتای براهنی نیز اولین هفته فروش خود را تجربه کرد. این فیلم که محصول سال 1393 است سرانجام پس از سه سال موفق به اکران شد. فیلم پل خواب پس از فیلم «جنایت» ساخته محمد علی سجادی دومین اقتباس ایرانی از رمان معروف جنایت و مکافات است.

 فیلم «پل خواب» با بازی ساعد سهیلی و هومن سیدی، با توجه به داستان تلخ خود توانست در اولین هفته اکرانش به فروش 113 میلیون و 397 هزار تومان دست یافت و بالاتر از فیلم حریم شخصی در رتبه پنجم جدول فروش هفتگی قرار گرفت. با توجه به کامنت‌های کاربران سینماتیکت و رضایت نسبی آنها از فیلم پل خواب به ویژه بازی‌ بازیگران می‌توان انتظار داشت فیلم در هفته‌های آتی با استقبال بیشتری مواجه شود و به فروش بالاتری دست یابد.

فیلم «آینه بغل» ششمین هفته صدر نشینی خود در جدول فروش هفتگی را با فروش یک میلیارد و 776 میلیون و 238 هزار تومان سپری کرد. این در حالی بود که حدود صد میلیون تومان نسبت به هفته گذشته افزایش فروش داشته است و توانست در رتبه چهارمین فیلم پرفروش سال 96 بعد از «خوب بد جلف» قرار گیرد.

فیلم «دختر عمو و پسر عمو» با فروش هفتگی 265 میلیون و 570 هزار تومان در پی افزایش فروش بیست میلیونی و کاهش فروش «سد معبر» در رتبه دوم جدول قرار گرفت. و فیلم سد معبر با یک رتبه نزول با فروش 221 میلیون و 858 هزار تومان در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

در بین انیمیشن‌های در حال اکران «فهرست مقدس» به کارگردانی محمدامین همدانی با فروش 52 میلیون و 19 هزار تومان پرفروش‌ترین انیمیشن هفته شد و در رتبه یازدهم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها