صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

فروش 7 هزار سری بلیت جشنواره فیلم فجر در ۱۵ دقیقه/ ادامه بلیت فروشی اینترنتی تا دوشنبه

مدیر سایت فروش اینترنتی جشنواره فیلم فجر گفت: ظرف ۱۵ دقیقه اول ۷ هزار سری بلیت اینترنتی جشنواره فیلم فجر به فروش رفت و فعلا هیچ مشکلی در بلیت فروشی نداریم.

امسال برخلاف سال گذشته سامانه بلیت فروشی https://fajr.cinematicket.org بدون هیچ مشکلی کار خود را از ساعت 10 صبح آغاز کرد و بلیت فروشی اینترنتی  به دقت انجام  می‌شود. به طور تقریبی برخی از سالن‌های سینما از جمله آزادی، کورش، فرهنگ، چارسو، جوان ظرفیت بلیت فروشی اینترنتی‌شان به پایان رسیده است.  این در حالی است که سال گذشته سایت فروش بلیت جشنواره در روز اول بالا نمی‌آمد و موجب سردرگمی مخاطبان شد و به دلیل بار ترافیکی این سایت پایین بود. اما امسال سایت به راحتی قابل دسترس بود و هیچ خطایی در خرید بلیت ثبت نشد. 

 40 درصد از ظرفیت بلیت سینماهای مردمی در بلیت فروشی اینترنتی ارائه شده است و 20 درصد ظرفیت سالن‌های سینما در گیشه سینما ارائه خواهد شد. 

مدیر سامانه پیش فروش درباره تمهیدات لازم برای عدم بروز مشکل گفت: تمهیدات لازم اندیشیده شده بود . ظرف 15 دقیقه اول 7000 سری بلیت جشنواره به فروش رفت و هیچ مشکلی در خدمت رسانی در بلیت فروشی نداشتیم. 

وی درباره ظرفیت‌های باقی مانده سینماها در ارائه بلیت گفت: ظرفیت سینماها در سانس‌های شب تقریباً به اتمام رسیده و سالن‌های ممتاز بلیت‌های ساعت‌های 15 و 16 برای ارائه به علاقمندان در اختیار دارند که در سایت ارائه شده است. همچنین تا این لحظه سینماهای مانند مگامال، استقلال، ماندانا، اریکه ایرانیان هنوز ظرفیت ارائه بلیت دارند. 

مدیر سامانه پیش فروش درباره ارائه بلیت‌های خریداری شده به خریداران گفت: طبق اعلام قبلی روزهای 6 و 7 بهمن بلیت‌ها در پردیس ملت به خریداران ارائه می‌شود. 

 یکی از عوامل اقبال مخاطب به خریداری بلیت اینترنتی، تفاوت قیمت بلیت فروشی اینترنتی و گیشه سینما است. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها