صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

همزمان با سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر؛ از 10 سالن سینمایی باغ کتاب تهران رونمایی می شود

مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران، ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت:همزمان با آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از 10 سالن سینمایی باغ کتاب تهران به منظور اکران فیلم های جشنواره رونمایی می شود.

باغ کتاب

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران،علیرضا جعفری گفت: همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از 10 سالن سینمایی به ظرفیت 1300 نفر در باغ کتاب رونمایی شده و این سالن ها در اختیار شهروندان تهران قرار می گیرد.

جعفری با بیان اینکه سالن اصلی پردیس سینمایی باغ کتاب با کاربری سینما ، تئاتر و موسیقی با ظرفیت 480 نفر به ارایه خدمات به شهروندان می پردازد، افزود: به عبارتی دومین پرده سینمایی بزرگ کشور در سالن اصلی سینما و تئاتر باغ کتاب وجود دارد و با توجه به تعداد سالن های سینمایی و وجود آمفی تئاتر، امکان پخش و اجرای چندین فیلم و تئاتر به طور همزمان در این مجموعه وجود دارد.

وی ادامه داد: در سالن های این مجموعه از آخرین استانداردهای سینمایی استفاده شده است و سالن اصلی آن به صورت چند منظوره یعنی سینمایی، آمفی تئاتر، اجرای موسیقی و... مورد بهره برداری قرار می گیرد .

مدیر عامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران گفت: در بخش طراحی این سالن ها، تلاش شده تا با توجه به زیباشناسی محیط از به روزترین و مجهزترین تکنولوژی های روز دنیا جهت ارایه بهترین صوت و تصویر بهره گرفته شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها