صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (11 بهمن)

. فیلم آینه بغل با هشت هفته صدر نشینی به رکورد فیلم نهنگ عنبر در تعداد هفته‌های صدرنشینی نزدیک شده و با فروش هفتگی معادل یک میلیارد و 498 میلیون و 526 هزار تومان و فروش کل 15 میلیارد و 291 میلیون تومان تا به اینجا چهارمین فیلم پرفروش سال لقب گرفته است.

طبیعی‌ست هر چه به جشنواره فیلم فجر نزدیکتر می‌شویم مجموع فروش فیلم‌های روی پرده کاهش پیدا کند. چرا که مخاطبان جدی‌تر سینما ترجیح می‌دهند منتظر تماشای فیلم‌ها در جشنواره بمانند و در این چند هفته باقی مانده کمتر به سینما بروند.

فیلم‌های «کمدی انسانی» و «پل خواب» که هر دو هفته‌های آغازین اکران خود را پشت سر می‌گذارند هر دو بالاترین فروش هفتگی در بین فیلم‌های اجتماعی در حال اکران را به خود اختصاص دادند. «کمدی انسانی» با فروش هفتگی 198 میلیون و 309 هزار تومان و «پل خواب» با فروش 176 میلیون و 368 هزار تومان به ترتیب رتبه‌های چهارم و پنجم جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص دادند.

فیلم سد معبر بعد از پنج هفته اکران با کاهش فروش سی درصدی و فروشی معادل 113 میلیون در رتبه ششم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته همچون هفته‌ گذشته کمدی‌ها بودند. فیلم آینه بغل با هشت هفته صدر نشینی به رکورد فیلم نهنگ عنبر در تعداد هفته‌های صدرنشینی نزدیک شده و با فروش هفتگی معادل یک میلیارد و 498 میلیون و 526 هزار تومان و فروش کل 15 میلیارد و 291 میلیون تومان تا به اینجا چهارمین فیلم پرفروش سال لقب گرفته است.

فیلم «عشقولانس» با فروش هفتگی 265 میلیون و 630 هزار تومان و «دختر عمو و پسرعمو» با فروش 214  میلیون و 231 هزار تومان به ترتیب در رتبه‌های دوم و سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها