صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

وب سایت اطلاع‌رسانی «شب واقعه» راه‌ا‌ندازی شد

همزمان با آغاز اکران فیلم «شب واقعه» با موضوع زندگی شهید «دریاقلی سورانی» سایت اطلاع‌رسانی این فیلم آغاز بکار کرده است.

شب واقعه
این سایت با هدف دسترسی آسان‌تر اهالی رسانه به اخبار فیلم «شب واقعه»، انتشار منظم اخبار این فیلم و نیز ارائه خدمات رسانه‌ای درباره فیلم، از چندی پیش را‌ه‌اندازی شده و همزمان با آغاز اکران «شب واقعه» فعالیت گسترده‌تری دارد. «شب واقعه» درباره شهید «دریاقلی سورانی» است که آدرس سایت هم بر اساس نام این شهید بزرگوار انتخاب شده است. این فیلم را احمد میرعلایی با سرمایه‌گذاری بنیاد شهید و امور ایثارگران تهیه کرده و حمید فرخ نژاد، لادن مستوفی و حبیب دهقان نسب ایفاگر نقش‌های اصلی آن هستند.
چندی پیش احمد میرعلایی در مراسم تجدید میثاق با این شهید بزرگوار پیشنهاد داده بود که عواید فیلم صرف امور فرهنگی شهرهای آبادان و خرمشهر شود.
دریاقلی سورانی از شهدای جنگ تحمیلی است که به اذعان بسیاری از رزمندگان و نیز فرماندهان جنگی به نوعی ناجی آبادان شناخته می‌شود. دریاقلی اوراق فروشی است که در ابتدای جنگ تحمیلی متوجه حمله شبانه عراقی‌ها از محور ذوالفقاری شهر آبادان می‌شود که با اقدام به موقع خود نقش بسزایی در تغییر روند جنگ ایفا می‌کند.
فیلم «شب واقعه» از چهارشنبه 28 دیماه در سینماها اکران می شود. سایت فیلم سینمایی «شب واقعه» به آدرس www.daryagholi.ir در راستای اطلاع‌رسانی بهتر درباره این فیلم است.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها