صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (25 بهمن)

هفته گذشته فیلم‌های در حال اکران در سینماها به ویژه سینماهای تهران که پردیس‌ها و بیشتر سالن‌های مدرن خود را در اختیار نمایش فیلم‌های جشنواره گذاشته بودند با کاهش فروش قابل توجهی روبرو شدند. از طرفی سینماها با اختصاص دادن سانس‌های ویژه برای فیلم‌های محبوب جشنواره توانستند از این طریق به فروش خوبی دست یابند.

jadval24

در این میان فیلم «آینه بغل» همچنان با قدرت به فروش خود ادامه می‌دهد و با گذشت ده هفته از اکرانش  باوجود آنکه با کاهش فروش 200میلیونی نسبت به هفته گذشته مواجه شده است، فروشش به زیر یک میلیارد نرسیده است که همین امر خود نوعی رکورد محسوب می‌شود که پیش‌تر در اختیار «نهنگ عنبر» بود.

فیلم «آینه بغل» برای دهمین هفته متوالی با فروش یک میلیارد و 84 میلیون و 667 هزار تومان با اقتدار در صدر جدول فروش هفتگی قرار گرفت این در حالی‌ست که اختلاف محسوس 700میلیونی با فیلم‌های دوم و سوم جدول دارد.

همچنین فیلم «آینه بغل» به فروش کل 17 میلیارد و 738 میلیون تومان رسید تا فاصله‌اش با فیلم «گشت ارشاد» که دومین فیلم پرفروش سال است به دو میلیارد برسد. اختلافی که به نظر می‌رسد در هفته‌های آتی به راحتی جبران شود. همچنین پیش‌بینی می‌شود فیلم بتواند رکورد 21 میلیاردی نهنگ عنبر را نیز پشت سر گذاشته و پرفروش‌ترین فیلم سال شود.

رتبه دوم جدول فروش هفتگی متعلق به کمدی دیگری به نام «ما خیلی باحالیم» ساخته بهمن گودرزی است که از بازیگران مطرح کمدی غفوریان و صالحی بهره برده است و هفته اول اکران خود را با فروش 287میلیون و 556هزار تومان گذراند. فیلم‌ عشقولانس نیز بعد از دو هفته قرار گرفتن در رتبه دوم جدول با فروش هفتگی 195میلیون و 181 هزار تومان به رتبه سوم جدول رفت.  

پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی جدول فروش «کمدی انسانی» ساخته محمد هادی کریمی بود که با فروش 105میلیون و 777هزار تومان در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفت. فیلم پل خواب نیز که یک فیلم تلخ اجتماعی محسوب می‌شود با فروش 103 میلیون و 278 هزار تومان دومین فیلم پرفروش غیر کمدی بود که پس از «کمدی انسانی» در رتبه پنجم جدول فروش قرار گرفت.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها