صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (2 اسفند)

این هفته اکران چهار فیلم جدید، جدول فروش هفتگی را دستخوش تغییرات بسیاری کرد. مهمترین فیلمی که هفته اول اکران خود را پشت سر گذاشت فیلم «بدون تاریخ ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند بود.

چارت

این هفته اکران چهار فیلم جدید، جدول فروش هفتگی را دستخوش تغییرات بسیاری کرد. مهمترین فیلمی که هفته اول اکران خود را پشت سر گذاشت فیلم «بدون تاریخ ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند بود فیلمی که از مطرح‌ترین فیلم‌های حاضر در سی و پنجمین دوره جشنواره فجر بود و توانست سیمرغ بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد(نوید محمدزاده) را کسب کند و در جشنواره های خارجی از جمله جشنواره ونیز حضور موفقی را تجربه کرد.

فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» با فروشی معادل یک میلیارد و 161 میلیون و 186 هزار تومان توانست پس از ده هفته، به صدر نشینی «آینه بغل» پایان دهد و رتبه اول جدول فروش هفتگی را از آن خود کند.

فیلم «آینه بغل» که در ده هفته اول اکران خود همواره فروشی بالاتر از یک میلیارد داشت، هفته گذشته با فروش 677 میلیون و 632 هزار تومان با کاهش فروش 400 میلیونی نسبت به هفته قبل روبرو شده و در رتبه دوم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

فیلم «ما خیلی باحالیم» در دومین هفته اکران خود با فروش 249 میلیون و 459 هزار تومان با اختلافی چشمگیر نسبت به فیلم اول و دوم، در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

فیلم‌های هاری(امیراحمد انصاری)، اسرافیل(آیدا پناهنده) ، من یک ایرانی‌ام (محمدرضا آهنج) نیز هفته اول اکران خود را در حالی پشت سر گذاشتند که نتوانستند به فروش مطلوبی دست یابند و فروش هیچکدام به بالای صد میلیون تومان نرسید. «هاری» با فروش 72 میلیون 379 هزار تومان، «اسرافیل» با فروش 68 میلیون 733 هزار تومان ، «من یک ایرانی‌ام» با فروش 4 میلیون و 707 هزار تومان به ترتیب در رتبه چهارم، ششم و بیستم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند.
دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها