صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (9 اسفند)

فیلم «بدون تاریخ ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند که هفته اول اکران خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و با دستیابی به فروش میلیاردی توانسته بود به ده هفته صدرنشینی فیلم «آینه بغل» پایان دهد، در هفته دوم نیز با استقبال چشمگیری مواجه شد و با فروش هفتگی یک میلیارد و 199میلیون و 21 هزار تومان و افزایش فروش بیست میلیونی نسبت به هفته قبل، برای دومین هفته متوالی صدر جدول فروش هفتگی را از آن خود کرد.

9esfand

فیلم «بدون تاریخ ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند که هفته اول اکران خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و با دستیابی به فروش میلیاردی توانسته بود به ده هفته صدرنشینی فیلم «آینه بغل» پایان دهد، در هفته دوم نیز با استقبال چشمگیری مواجه شد و با فروش هفتگی یک میلیارد و 199میلیون و 21 هزار تومان و افزایش فروش بیست میلیونی نسبت به هفته قبل، برای دومین هفته متوالی صدر جدول فروش هفتگی را از آن خود کرد. این در حالی بود که فیلم در دو هفته نخست اکران خود توانسته بود با بهره‌گیری از تبلیغات گسترده و برگزاری اکران‌های ویژه با حضور عوامل فیلم و بازیگران محبوب خود در جذب مخاطبِ بیشتر گامی بزرگ بردارد. باید منتظر ماند و دید «بدون تاریخ، بدون امضا» می‌تواند در ادامه اکران خود همچنان گیشه اسفندماه را پررونق نگه دارد یا دچار کاهش مخاطب خواهد شد.

رتبه دوم جدول فروش هفتگی نیز مانند هفته گذشته در اختیار فیلم «آینه بغل» با فروش 598میلیون و 734 هزار تومان قرار گرفت. با وجود آنکه فیلم در دو هفته اخیر با افت فروش مواجه شده و برخلاف ده هفته اول اکران خود فروش زیر یک میلیارد را تجربه کرده بود اما فروش آن در هفته دوازدهم نیز فروش قابل توجهی به حساب می‌آید و به نظر می‌رسد تنها یک دیگر با رسیدن به رکورد «گشت 2 » و قرار گرفتن در جایگاه دومین فیلم پر فروش سال فاصله دارد.

فیلم «ما خیلی باحالیم» با افزایش فروش سی میلیونی نسبت به هفته گذشته با فروش 276 میلیون و 885 هزار تومان در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

اما بیشترین افزایش فروش متعلق به فیلم «اسرافیل» ساخته آیدا پناهنده بود فیلمی اجتماعی با بازی هدیه تهرانی و پژمان بازغی که با فروش هفتگی 162 میلیون و 23 هزار تومان فروشش نسبت به هفته گذشته بیش از دوبرابر افزایش یافت و توانست در هفته دوم اکران خود در رتبه چهارم جدول فروش هفتگی قرار گیرد.

فیلم «بلوک9 خروجی2» ساخته علیرضا امینی که سرانجام هفته گذشته پس از حاشیه‌های فراوان موفق به اکران شد تنها با در اختیار داشتن 14 سالن به فروش 10 میلیون و 295 هزار تومان دست یافت و در رتبه شانزدهم جدول قرار گرفت.

فیلم «مادری» و «اشک نرگس» نیز که هر دو هفته اول اکران خود را پشت سر گذاشتند به ترتیب با فروش 51میلیون و 317هزار تومان و 582هزار تومان در رتبه های ششم و بیست و نهم جدول قرار گرفتند و نتوانستند در مجموع فروش سینماها تاثیر قابل توجهی بگذارند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها