صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما/ ترین های هفته + جدول (16 اسفند)

فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند که به اکران مرده اسفندماه جان بخشیده است، در سومین هفته اکران خود به فروش 843 میلیون و 591 هزار تومان دست یافت و موفق شد برای سومین هفته متوالی رتبه نخست جدول فروش هفتگی را از آن خود کند.

15ESFAND

فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» ساخته وحید جلیلوند که به اکران مرده اسفندماه جان بخشیده است، در سومین هفته اکران خود به فروش 843 میلیون و 591 هزار تومان دست یافت و موفق شد برای سومین هفته متوالی رتبه نخست جدول فروش هفتگی را از آن خود کند. همچنین فیلم تاکنون به فروش کل سه میلیارد و 345 میلیون و 134 هزار تومان دست یافته و با فیلم «رگ خواب» که پرفروش‌ترین فیلم غیر کمدیِ سال 96 است تنها یک میلیارد و نیم فاصله دارد، فاصله ای که با ادامه فروش خوب فیلم در هفته‌های آتی می‌توان پیش بینی کرد به راحتی از میان برداشته شود تا «بدون تاریخ بدون امضا» عنوان پرفروش‌ترین فیلم غیرکمدی سال را کسب کند.

«آینه بغل» در سیزدهمین هفته اکران خود به فروش هفتگی 493 میلیون و 242 هزار تومان و به فروش کل 19میلیارد و 688میلیون و 488 هزار تومان دست یافت. و تنها صد میلیون با شکستن رکورد «گشت2» فاصله دارد و دیگر می‌توان فیلم را دومین فیلم پرفروش سال حساب کرد، فیلمی که به نظر می‌رسد برای شکستن رکورد «نهنگ عنبر 2» و کسب رتبه پرفروش‌ترین فیلم سال دست کم به سه الی چهار هفته اکران دیگر نیاز دارد و این به شرطی‌ست که با کاهش فروش قابل توجهی مواجه نشود.

فیلم «ما خیلی باحالیم» ساخته بهمن گودرزی با فروش هفتگی 241 میلیون و 497 هزار تومان، همچون هفته گذشته در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفت و فروش کل فیلم به یک میلیارد و 122میلیون و 216 هزار تومان رسید.

فیلم «اسرافیل» ساخته آیدا پناهنده که هفته اول اکران خود را ناامید کننده شروع کرده بود و فروشی زیر صد میلیون داشت، در دو هفته اخیر توانست با افزایش فروش بیش از دو و نیم برابری خود، و کسب فروش هفتگی 174 میلیون و 362 هزار تومان به رتبه چهارم جدول فروش هفتگی برسد. از آنجا که یکی از شاخص‌های رضایت تماشاگران از فیلم علاوه بر فروش بالا، رشد فروش یک فیلم طی چند هفته متوالی است بنابراین می‌توان اسرافیل را فیلمی دانست که پس از دیده شدن مورد رضایت قرار گرفته است و همین رضایت مردمی توانسته افراد بیشتری را به دیدن فیلم در هفته‌های بعدی ترغیب کند.

فیلم «مادری» ساخته رقیه توکلی نیز در دومین اکران خود با فروش 111میلیون و 704 هزار تومان در رتبه پنجم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.


 «ترین های هفته» با سینماتیکت


سینماتیکت قصد دارد از این هفته در کنار ارائه جدول فروش هفتگی و بررسی آن،  بخش ویژه‌ای به نام «ترین‌های هفته» برای مخاطبانش تدارک ببیند.

با «ترین‌های هفته» همراه ما باشید:  

پرفروش‌ترین سینمای تهران «پردیس کوروش» با فروش 314 میلیون و 120 هزار تومان

پرفروش‌ترین سینمای سایر شهرها «پردیس هویزه» مشهد با فروش 135 میلیون و 916 هزار تومان

بیشترین رشد فروش نسبت به دو هفته گذشته فیلم «اسرافیل» با افزایش فروش دو و نیم برابری در حدود صد میلیون

بیشترین اکران مردمی متعلق به فیلم «اسرافیل» ساخته آیدا پناهنده

پرتعدادترین سانس ویژه( از ساعت یازده شب به بعد) فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» با نود سانس ویژه

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها