صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

قرارداد7 سرگروه سینمایی با 6 فیلم نوروزی/ رقابت لاتاری، به وقت شام، فیلشاه و مصادره

در حالی که همچنان آئین نامه اکران ابلاغ نشده اما 6 فیلم با سرگروه‌های سینمایی قراردادهایی ضمنی منعقد کردند.

sargorooh

با توجه به عدم ابلاغ آئین نامه اکران به صنوف سینمایی با تصمیم‌گیری صورت گرفته از میان 16 فیلم سینمایی اعلام شده بالاخره قرارداد 6 فیلم با سرگروه‌های سینمایی مشخص شد. 

براساس پیگیری‌های خبرنگار فارس، فیلم سینمایی «به وقت شام» به سرگروهی پردیس کورش، «لاتاری» به سرگروهی استقلال، «لونه زنبور» به سرگروهی سینما ایران، «مصادره» به سرگروهی سینما جوان ، «فیلشاه» به سرگروهی پردیس آزادی ، «خرگیوش» به سرگروهی پردیس زندگی در اکران نوروز 97 به نمایش در می آید.

براساس تصمیم های اتخاذ شده سینما ماندانا برای اکران اول عید در سرگروه باقی خواهد ماند تا وضعیت سرگروهی یک سینمای دیگر به جای چارسو مشخص شود. 

نکته قابل تامل این که همچنان در میان فیلم‌هایی که برای اکران نوروزی مطرح است فیلم‌های «تگزاس»، «خجالت نکش» و «فراری»  عنوان می‌شود اما تنها یک سرگروه امکان بستن قرارداد را دارد و با تمهیداتی که وزارت ارشاد اندیشیده برای این قرارداد صبر می‌کنند تا اعتراضات فیلمسازان درباره عدم اکران فیلم های متقاضی نوروز را بررسی و در نهایت یک فیلم از میان فیلم های مطرح شده قرارداد خود را منعقد خواهد کرد. 


دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها