صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«اردک‌لی» در انتظار پروانه نمایش

«بهروز غریب پور نویسنده و کارگردان سینما و تئاتر از تقاضای پروانه نمایش فیلم «اردک لی» خبر داد و ابراز امیدواری کرد زمان اکران مناسبی به آن اختصاص داده شود.»

بهروز غریب پور نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی «اردک لی» در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم گفت: مراحل قانونی طی شده است تا انشاالله بتوانیم پروانه نمایش فیلم را بگیریم و آن را به نمایش بگذاریم.

وی درباره ناراحتی های به وجود آمده به دلیل عدم حضور فیلم در سی و ششمین جشنواره فجر افزود: چون من اطلاع موثق داشتم بسیاری از فیلم‌هایی که علی الظاهر رقیب فیلم «اردک لی» شدند، هنوز مراحل فنی خود را به پایان نرسانده بودند و اعتراضم به مسئولان جشنواره فجر این بود که چرا آیین نامه خود را زیر پا می گذارید؟ چرا فیلم‌هایی که مراحل فنی خود را به پایان نرساندند می توانند برخلاف ماهایی که ارگانی پشت‌مان نیست وارد جشنواره شوند؟ اعتراض من به داوری نبود، بلکه به تغییر شیوه آیین‌نامه جشنواره فجر بود.غریب‌پور در خصوص حضور فیلم «اردک‌لی» در جشنواره جهانی فجر توضیح داد: اگر در جشنواره جهانی فجر آیین نامه ای وجود داشته باشد که مشابه آیین نامه جشنواره فجر باشد، شرکت کردن ما اشتباه است و اگر این آیین نامه این فرصت را بگذارد و فیلم‌های آماده را در جشنواره نشان دهد چه مانعی دارد که شرکت کنیم؟ ما چرا باید از ابتدا کاری کنیم که در ادامه با معضلات دیگری مواجه شویم؟ چطور می شود یک تبعیضی قائل شد که کارگردانی موظف باشد فیلم کامل شده را نشان دهد و کارگردانی یک ربع از فیلم خود را نشان دهد و هر دو در جشنواره پذیرفته شوند؟
وی درباره فعالیت های اخیرش افزود: در حال حاضر تمام تمرکزمان این است که بتوانیم اکران خوبی برای «اردک لی» داشته باشیم و پس از آن می توانم به کار جدیدی فکر کنم.بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «اردک لی» به کارگردانی بهروز غریب پور با بازی هنگامه قاضیانی، شاهرخ فروتنیان است که این فیلم داستان پسر بچه ای به نام بایرام اردک لی است، پدرش کارگر راه‌آهن بوده اما که به خاطر بیماری صعب‌العلاج همسرش همراه با خانواده‌ از روستایی در آذربایجان به نام «اردک لی» به تهران می‌آید که با این مهاجرت دچار مشکلات اساسی می شوند.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها