صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«شاه‌کش» در مرحله صداگذاری است

فیلم سینمایی «شاه‌کش» به کارگردانی وحید امیرخانی هم اکنون در مرحله صداگذاری به سر می برد و به زودی مراحل فنی آن به پایان می رسد.

شاهکش
وحید امیرخانی کارگردان فیلم سینمایی «شاه کش»در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: این فیلم در حال حاضر در مرحله صداگذاری است و به زودی مراحل فنی آن به پایان می رسد.
وی درباره حضور «شاه کش» در جشنواره جهانی فجر افزود: تاکنون تصمیمی برای حضور در جشنواره جهانی فجر نداشته‌ایم و اولویتمان تمام شدن فیلم با ایده آل ها و استاندارهایی است که برای آن برنامه ریخته‌ایم.
امیرخانی درخصوص حضور جدیدترین ساخته اش در دیگر جشنواره های بین المللی توضیح داد: ممکن است در این جشنواره ها هم حضور داشته باشیم، ولی در ابتدا باید دید از چه راهکاری، از چه کانالی و در چه نوع جشنواره هایی می توانیم حضور داشته باشیم.
کارگردان «در مدت معلوم» درباره عدم انتخاب فیلم «شاه کش» در جشنواره فیلم فجر و ناراحتی های پیش آمده توضیح داد: در این خصوص حرفی برای گفتن ندارم و با توجه به اختتامیه، سمت و سوی فیلم های انتخابی مشخص بود. ما از قبل می دانستیم که قرار نیست فیلممان در جشنواره باشد. این دوره از جشنواره طبق مصاحبه های مسئولین جشنواره قرار بود بی حاشیه باشد که به حواشی دیگری منجر شد و در نهایت نتیجه را مشاهده کردیم.امیرخانی به فعالیت های اخیرش اشاره کرد و افزود: در حال حاضر مشغول به ساخت سریال «کلاف های رنگی» به تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی هستم و پس از اتمام آن برای ساخت فیلم های سینمایی جدید اقدام خواهم کرد.
 
 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها