صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

افتتاح «پردیس سینمایی خلیج فارس» دامغان یکشنبه 20 اسفند/ مصاحبه + تصاویر

«پردیس سینمایی خلیج فارس» اولین و تنها پردیس سینمایی استان سمنان، واقع در مرکز شهر دامغان در تاریخ 20 اسفند ماه افتتاح شد.

pardiskhalig

به مناسبت افتتاح این مجموعه محمدعلی کرمی خبرنگار سینماتیکت به سراغ محمدتقی محبتی مدیریت پردیس سینمایی خلیج فارس رفته است تا گفتگویی کوتاه و خواندنی با او انجام دهد:

آشنایی با امکانات رفاهی پردیس سینمایی خلیج فارس

محمدتقی محبتی: پردیس سینمایی خلیج فارس در طبقه چهارم مجتمع تجاری فرهنگی خلیج فارس قرار دارد این مجتمع شامل هفتاد الی هشتاد واحد تجاری در طبقه‌های اول و دوم و تالار پذیرایی در طبقه سوم است و طبقه پنجم رستوران و رستوران روباز را داریم. سینما در طبقه چهارم واقع شده است و دارای سه سالن به ظرفیت‌های 150 و 85 و 55 نفر است. برای رفاه حال بیشتر مخاطبان سینما داخل سالن انتظار بوفه و کافی شاپ و گیت فرهنگی شامل کتابخانه طراحی شده است. برای سالن های سینما صدای دالبی در نظر گرفته شده است و این مجموعه تنها سینمای استان سمنان است که از این امکان بهره می‌برد.

فیلم ها در سه سانس 4:30، 6:15 و 8 به نمایش در می‌آیند. در ماههای آینده ممکن است به سانسها اضافه شود. همچنین این مجتمع دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 400 ماشین است.

برنامه فروش آنلاین

محمدتقی محبتی: برای رفاه بیشتر مردم دامغان امکان فروش آنلاین را فراهم کردیم و تجهیزات لازم برای فروش آنلاین از سینماتیکت تهیه شده است و مردم دامغان می‌توانند از طریق سایت سینماتیکت برای فیلم مورد نظر خود به صورت اینترنتی بلیت تهیه کرده و صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنند.
دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها