صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«فیلشاه» در سینما آزادی افتتاح می شود/ تنها انیمیشن عید را کجا ببینیم؟

آئین افتتاحیه انیمیشن سینمایی «فیلشاه» با حضور اهالی فرهنگ و هنر عصر امروز در پردیس سینمایی آزادی برگزار می شود.

فیلشاه
انیمیشن سینمایی «فیلشاه» پس از حضور در بخش مسابقه سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، به عنوان تنها نماینده سینمای انیمیشن و کودک در اکران نوروز 97 سینماها به روی پرده می رود.

نمایش عمومی این فیلم از صبح امروز در سینماهای پردیس سینمایی باغ کتاب، پردیس سینمایی کورش، پردیس سینما آزادی، پردیس سینمایی شهرک، پردیس سینمایی چارسو، پردیس سینمایی مگامال، پردیس سینمایی ملت، پردیس سینمایی زندگی، سینما فلسطین تهران، سینما گالری سمرقند، سینما شاهد تهران، سینما سپیده تهران، سینما فردوسی تهران، پردیس سینمایی هویزه مشهد، سینما پیروزی مشهد و سینما سیمرغ مشهد آغاز شده است و بزودی در شهرها و استان های دیگر نیز شروع می شود.

از همین رو مراسم افتتاحیه اکران این انیمیشن در نخستین روز از نمایش فیلم، عصر امروز چهارشنبه 23 اسفند ساعت 18:30 در سالن اصلی پردیس سینمایی آزادی با حضور اهالی فرهنگ و هنر و خانواده ایشان برگزار می گردد.

«فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری، انیمیشنی 80 دقیقه ای است که با مشارکت 220 نفر طی حدود 2 سال در گروه «هنر پویا» و با مشارکت این گروه به عنوان یک کمپانی خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر به تولید رسیده است.

داستان «فیلشاه» در جنگلی در آفریقا رقم می‌خورد. رئیس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود.

پخش این انیمیشن برعهده موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری می باشد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها