صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

نمایش فیلم های مستند و کوتاه در پردیس باغ کتاب/تغییر شیوه اکران فیلم های هنرو تجربه

شیوه اکران فیلم های گروه سینمایی «هنر و تجربه» در سال ۹۷ تغییر می کند.

هنرو تجربه

به نقل از روابط عمومی گروه «هنر و تجربه»، گروه سینمایی «هنر و تجره» برای افزایش بهره وری سالن های سینمایی خود با استفاده از نظرات فیلمسازان، مخاطبان و منتقدان سینمای ایران از اول سال ۱۳۹۷ نسبت به تغییر روش اکران فیلم ها در این گروه سینمایی اقدام خواهد کرد.
بر اساس این تصمیم جدول برنامه نمایش فیلم ها از ۴۵ روز به ۱۵ روز تقلیل می یابد و فیلم های سینمایی و مستند که پیش بینی استقبال مخاطب از آنها بیشتر است به صورت ثابت در سینماهای کورش، فرهنگ و باغ کتاب به نمایش در خواهند آمد.
سایر فیلم های با مخاطب محدودتر به صورت چرخشی در سینماهای موزه سینما، خانه هنرمندان و چارسو نمایش داده خواهند شد. در هر برنامه ۱۵ روز ادامه اکران فیلم ها با منظور کردن تعداد مخاطبان بیشتر بر اساس روش جدید و بهره وری بالاتر، خواهد بود.
فیلم ها همچنان در طول زمان به مدت میانگین ۲ تا ۶ ماه بر پرده سینماها نمایش خود را (با در نظر داشتن میزان استقبال حداقلی مخاطب) دنبال خواهند کرد.سینمای «هنر و تجربه» تلاش دارد با رعایت رفتارشناسی مخاطب این نوع سینما شرایط جدیدی را برای استقبال بیشتر از فیلم های این گروه سینمایی توسط مخاطبان مهیا کند.سینمای خانه هنرمندان همچنان مرکز اصلی نمایش فیلم های مستند و کوتاه خواهد بود و امید است پردیس سینمایی باغ کتاب با وجود فضای فرهنگی و هنری پیرامون خود به مرور پذیرای همیشگی علاقمندان سینمای مستند و کوتاه شود. بعد از تعطیلات عید نمایش فیلم های مستند و کوتاه در پردیس باغ کتاب آغاز خواهد شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها