صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

دورخیز «روسی» برای حضور در جشنواره فجر ۳۷

فیلم سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی مراحل فنی خود را آغاز کرده است و برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فجر آماده می شود.

 فیلم سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی و تهیه کنندگی علی اکبر ثقفی مراحل فنی خود را آغاز کرده است و برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فجر آماده می شود. قرار بود این فیلم برای سی و ششمین دوره جشنواره فجر آماده شود که با صلاح دید کارگردان مبنی بر پایین نیامدن کیفیت فیلم به دلیل رسیدن به این جشنواره از حضور در این جشنواره انصراف داد.
در این فیلم بازی های و گریم های متفاوتی را از بازیگران شاهد هستیم و این فیلم تکمیل کننده فیلم های قبلی امیرحسین ثقفی در ژانری خاص است. به احتمال زیاد این فیلم یکی از فیلم های جنجالی جشنواره فجر سال آینده خواهد بود.
 فیلم سینمایی «روسی» در تهران کلید خورد و فیلمبرداری آن در شهرهای لاهیجان، ساوه، قم، شهر ری، دیلمان، جاجرود، فومن ورامین نیز انجام شد. فیلمبرداری آن دوماه به طول انجامید و پس از حدود۵۲روز فیلمبرداری در اواسط اسفند ماه به پایان رسید.
امیر آقایی، طناز طباطبایی، صابر ابر ، کامران تفتی، محمود نظرعلیان، حسین مسلمی، بهمن صادق حسنی و میلاد کی مرام با حضور سپیده گلچین بازیگران اصلی این فیلم هستند.عوامل و دست اندرکاران «روسی» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: امیر حسین ثقفی،  شراره سروش(طراح صحنه و لباس)محسن دارسنج(طراح گریم)، هادی اکبر خواه (مدیر تولید)، هادی افشار(هادی افشار) ، امین جعفری(مدیر فیلمبرداری)، کاوه قاسم زاده(برنامه ریز)،  فاطمه ثقفی (دستیار اول کارگردان و منشی صحنه) مشاور رسانه ای: منصوره بسمل، عکاس: صبا سیه پوش،مجری طرح و  تهیه کننده: علی اکبر ثقفی.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها