صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (21 فروردین)

فیلم «مصادره» پس از سه هفته صدر نشینی، رتبه اول جدول فروش را به فیلم «لاتاری» واگذار کرد.

این هفته در پی پایان یافتن تعطیلات نوروزی فیلم‌های روی پرده با کاهش فروش چشمگیری روبرو شدند در این میان بیشترین درصد کاهش فروش متعلق به فیلم «مصادره» بود که با کاهش فروشی معادل یک میلیارد و 300 میلیون تومان نسبت به هفته گذشته پس از سه هفته صدر نشینی، رتبه اول جدول فروش را به فیلم «لاتاری» واگذار کرد. «لاتاری» با فروش هفتگی یک میلیارد و 887 میلیون و 348 هزار تومان در حالی که کاهش فروش 600 میلیونی نسبت به هفته قبل را تجربه می‌کرد توانست در جایگاه نخست جدول فروش قرار گیرد. فیلم‌های «به وقت شام» و «مصادره» نیز به ترتیب با فروش هفتگی یک میلیارد و 872 میلیون و یک میلیارد و 837 میلیون در رتبه دوم و سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند تا این هفته شاهد رقابت نزدیک سه فیلم اول جدول باشیم. فیلم‌هایی که با توجه به گذشت چهار هفته از اکرانشان همچنان فروش مطلوبی دارند.

پیشی گرفتن دو فیلم اجتماعی از فیلم‌های کمدی‌ در حال اکران از نکات قابل توجه این هفته بود. پیش‌بینی می‌شود لاتاری و به وقت شام در صورت استمرار فروش خوبشان بتوانند به مرز ده میلیارد نیز برسند که برای فیلم‌های غیرکمدی رکورد خوبی محسوب می‌شود.

فیلم «لونه زنبور» با فروش هفتگی یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان و انیمیشن «فیلشاه» با فروش هفتگی 514 میلیون و 651 هزار تومان نیز در رتبه چهارم و پنجم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند.

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها