صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

عوامل خارجی «آن سوی ابرها» در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر

قرار است تعدادی از عوامل خارجی فیلم «آن سوی ابرها» ساخته مجید مجیدی به ایران بیایند تا در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور یابند.

قرار است تعدادی از عوامل خارجی فیلم «آن سوی ابرها» ساخته مجید مجیدی به ایران بیایند تا در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور یابند.
برنامه نمایش فیلم های جشنواره جهانی فیلم فجر، امسال با اکران «آن سوی ابرها» آغاز می شود.


این فیلم محصول هند است و هنوز در ایران اکران نشده است.اکران بین‌المللی فیلم «آن سوی ابرها» از ۲۰ آوریل مصادف با ۳۱ فروردین، یک روز پس از نمایش در افتتاحیه جشنواره جهانی فیلم فجر در ۳۴ منطقه از جمله هند آغاز خواهد شد. «آن سوی ابرها» داستان برادر (ایشان خاطر) و خواهری (مالاویکا موهانان) را روایت می‌کند که در منطقه زاغه‌نشین هند بزرگ شده‌اند. زمانی که تارا به اتهام قتل دستگیر می‌شود، رابطه‌ او با برادرش امیر به بوته آزمایش گذاشته می‌شود. ای.آر. رحمان آهنگساز و آنیل مهتا مدیر فیلمبرداری فیلم هر دو جزو چهره‌های مطرح سینمای هند هستند که در فیلم جدید مجیدی با او همکاری کرده‌اند.
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۹ تا ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ (۳۰ فروردین تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) به دبیری سیدرضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها