صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (28 فروردین)

«لاتاری» پنجمین هفته اکران خود را با فروش یک میلیارد و 977 میلیون و 810 هزار تومان به پایان رساند تا برای دومین هفته متوالی صدر نشین جدول فروش هفتگی باشد.

. بین سه فیلم بالای جدول لاتاری تنها فیلمی بود که نسبت به هفته گذشته کاهش فروش نداشت و با افزایش فروشی نزدیک به 100 میلیون تومان نسبت به هفته قبل توانست به مجموع فروش 8 میلیارد و 920 میلیون تومان دست یابد. پیش‌بینی می‌شود «لاتاری» در هفته‌های آتی از مرز ده میلیارد عبور کند که فروش خوبی برای فیلم‌های غیرکمدی محسوب ‌می‌شود.

فیلم‌های «مصادره» و «به وقت شام» نیز با حفظ فروش مطلوب هفته گذشته خود بدون آنکه با کاهش فروش چشمگیری مواجه شوند توانستند به ترتیب با فروش 1 میلیارد و 812 میلیون و 1 میلیارد و 731 میلیون تومانی خود رتبه‌های دوم و سوم جدول فروش هفتگی را به خود اختصاص دهند تا همچنان شاهد رقابت داغ سه فیلم ابتدای جدول باشیم. سه فیلمی که در میان آنها تنها نام یک کمدی‌ دیده می‌شود و همین امر نوید آن را می‌دهد که سینمای ایران می‌تواند روی فروش فیلم‌های اجتماعی خود نیز حساب ویژه‌ای باز کند.

فیلم «لونه زنبور» با فروش هفتگی 1 میلیارد و 44 میلیون تومان در رتبه چهارم جدول قرار گرفت و انیمیشن «فیلشاه» که این روزها با افزایش استقبال مخاطبان روبرو شده و اکران موفقی را تجربه می‌کند توانست با افزایش فروش  300 میلیون تومانی خود، در میان تمامی فیلم‌های در حال اکران  بیشترین افزایش فروش نسبت به هفته گذشته را داشته باشد.

فیلم «خرگیوش» ساخته مانی باغبانی که کمدی متفاوتی‌ست با فروش هفتگی 283 میلیون 794 هزار تومان به مجموع فروش یک میلیارد و 595 میلیون رسیده و در رتبه ششم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

 سینماتیکت هر هفته در کنار ارائه جدول فروش هفتگی و بررسی آن،  بخش ویژه‌ای به نام «ترین‌های هفته» برای مخاطبانش تدارک می‌بیند.

با «ترین‌های هفته» همراه ما باشید: 

پرفروش‌ترین سینمای تهران «پردیس کوروش» با مجموع فروش 921 میلیون و 260 هزار تومان

پرفروش‌ترین سینمای سایر شهرها «پردیس هویزه» مشهد با فروش 303 میلیون و 334 هزار تومان

بیشترین رشد فروش نسبت به هفته گذشته انیمیشن «فیلشاه» با افزایش فروش 300 میلیون تومان

پرتعدادترین اکران مردمی با حضور عوامل فیلم «لاتاری» با دو سانس اکران در سینمای مگامال و دو سانس اکران در هنر شهر آفتاب شیراز

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها