صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (4 اردیبهشت)

فیلم «لاتاری» با حفظ فروش مطلوب خود برای سومین هفته متوالی صدر جدول را از آن خود کرد و با فروش هفتگی یک میلیارد و 498 میلیون تومان، تنها با شش هفته اکران از مرز ده میلیارد عبور کرد و به مجموع فروش 10 میلیارد و 641 میلیون تومان رسید.

فیلم «به وقت شام» نیز با فروش هفتگی یک میلیارد و 222 میلیون تومان، دومین فیلم غیرکمدی در حال اکران بود که توانست از مرز ده میلیارد عبور کند.

فیلم«تگزاس» ساخته مسعود اطیابی اولین هفته اکران خود را با فروش هفتگی یک میلیارد و 134 میلیون تومان پشت سر گذاشت و علی رغم فروش مطلوبی که داشت در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفت. به این ترتیب در چند هفته اخیر برخلاف روال معمول سینمای ایران استقبال مردم از فیلم‌های غیرکمدی بیشتر بوده است. قطعا اکران‌های مردمی متعددی که در سینماهای مختلف برای فیلم «لاتاری» و «به وقت شام» برگزار شد در استمرار فروش خوبشان تاثیر بسزایی داشته است.

فیلم های «مصادره» و «فیلشاه» نیز به ترتیب با فروش هفتگی یک میلیارد و 109 میلیون و 978 میلیون تومان در رتبه چهارم و پنجم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند.

«مصادره» که در سه هفته آغازین اکران خود با فروش هفتگی بالای سه میلیارد تومان صدرنشین جدول فروش هفتگی بود و پیش‌بینی می‌شد بتواند به باشگاه بیست میلیاردی ها بپیوندد، در هفته چهارم با کاهش فروش پنجاه درصدی مواجه شد و امیدها را ناامید کرد. «مصادره» با وجود ادامه کاهش فروشی که در هفته پنجم و ششم تجربه کرد، همچنان تا به اینجا پرفروش‌ترین فیلم امسال است اما با توجه به فیلم‌هایی که در نوبت اکران قرار دارند بسیار بعید است بتواند این رتبه را در هفته‌های آتی حفظ کند.

انیمیشن «فیلشاه» که اوج گیری فروش خود را از هفته گذشته آغاز کرده بود این هفته نیز تنها فیلم در حال اکران بود که نسبت به هفته گذشته افزایش فروش داشت و توانست به مجموع فروش 3 میلیارد و 625 میلیون تومان دست یابد.

فیلم «لونه زنبور»  به کارگردانی برزو نیک نژاد با فروش 671 میلیون و 803 هزار تومان در جایگاه ششم جدول فروش هفتگی قرار گرفت. این کمدی مفرح که به خوبی از افتادن در دام لودگی فرار کرده است پس از شش هفته اکران همچنان پرطرفدار است و با کاهش فروش قابل توجهی مواجه نشده است. فیلم داستان دو سارق خرده‌پاست که با تحویل گرفتن جعبه‌ای وارد ماجرایی بزرگ می‌شوند. 

با «ترین‌های هفته» همراه ما باشید: 

پرفروش‌ترین سینمای تهران «پردیس کوروش» با مجموع فروش 846 میلیون و 720 هزار تومان

پرفروش‌ترین سینمای سایر شهرها «پردیس هویزه» مشهد با فروش 238 میلیون و 472 هزار تومان

بیشترین رشد فروش نسبت به هفته گذشته انیمیشن «فیلشاه» با افزایش فروش 160 میلیون تومان

پرفروش‌ترین فیلم هنر و تجربه، فیلم «کوپال» به کارگردانی کاظم مولایی

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها