صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«اولین امضا برای رعنا» در انتظار اکران مناسب

«درحال حاضر در انتظار قرارداد با پخش کننده برای اکران فیلم هستیم تا در زمان مناسب فیلم را اکران کنیم.»

ژکان
علی ژکان کارگردان فیلم سینمایی «اولین امضا برای رعنا»در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: در حال حاضر در انتظار قرارداد با  پخش کننده هستیم تا در زمان مناسب فیلم را اکران کنیم.
وی در ادامه افزود: مدتی است پروانه نمایش فیلم را دریافت کرده ایم و باید دید، برای زمان اکران آن مقامات چه تصمیمی می گیرند.
ژکان درخصوص فعالیت های اخیرش افزود:کارجدیدی در دست تولید ندارم و فعلا تمام تلاشم بر روی این است که فیلم را بتوانیم اکران کنیم.
علیرضا جلالی تبار، شهرزاد کمال زاده، شقایق رهبری، حمیدرضا هدایتی، شهین تسلیمی، فلور نظری، نادر نادرپور، محسن عبداللهیان، حمید فلاحی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: داستان نویسی به نام جهانگیر گلستانه چند سال قبل با همسرش رعنا ازدواج کرده است. آن ۲ یک پسر به نام نیما دارند که ۶ ساله است. جهانگیر سه کتاب چاپ کرده است اما هیچکدام از این کتاب ها نتوانسته اند برای او پولی به همراه بیاورند. خانواده در خانه ای اجاره‌ای که صاحبش از آشنایان قدیم جهانگیر است زندگی و اجاره مختصری می پرداختند، اما طولی نمی کشد که آن دوست قدیمی تماس گرفته و می گوید قصد دارد در خانه اش ساکن شود. این خبر زندگی جهان را به هم می ریزد و.....
این فیلم یک درام اجتماعی، خانوادگی است که بخش‌های عمده آن در تهران فیلمبرداری شده است.
عوامل اصلی «اولین امضاءبرای رعنا» عبارتند از: تهیه کننده: علی ژکان، نویسندگان: علی ژکان، افرا ابراهیم نیا، مدیر فیلمبرداری: فرشاد خالقی، مدیر صدابرداری: فرید پیرایش، طراح صحنه: علی ژکان، امیر بنایی، مدیر تولید: جعفر صمدی، تدوین: کاوه ایمانی، صداگذاری و میکس: آرش قاسمی، طراح گریم: هادی عالیخانی، منشی صحنه: لادن کسرایی، عکاس: حسین اولیایی زاده..

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها