صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

«دختر شیطان» بعد از ماه صفر اکران می‌شود

کارگردان فیلم سینمایی «دختر شیطان» گفت: این فیلم سینمایی این روزها مراحل ساخت را پشت سر می گذارد و بعد از ماه صفر آن را اکران می‌کنیم.

دختر شیطان

قربان محمدپور، کارگردان فیلم سینمایی «دختر شیطان» درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی گفت: به تازگی تدوین فیلم سینمایی «دختر شیطان» را آغاز کردیم و احتمالاً به‌خاطر جلوه‌های ویژه سنگین این فیلم، مراحل تدوین طولانی می‌شود.

وی با اشاره به این که جلوه‌های ویژه این فیلم سینمایی، تاکنون در هیچ فیلم سینمایی در ایران صورت نگرفته است،‌ بیان کرد: تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم که جلوه‌های ویژه فیلم سینمایی «دختر شیطان» را به صورت کامل در ایران انجام دهیم؛ اما اگر نرم‌افزارهای ایرانی نتوانند پاسخگوی ما باشند از بالیوود هم کمک می‌گیریم.

این کارگردان سینمای ایران درباره تفاوت فیلم سینمایی «دختر شیطان» با اثر قبلی او یعنی «سلام بمبئی» خاطرنشان کرد: این فیلم تفاوت‌های بسیاری با فیلم «سلام بمبئی» دارد. فیلم سینمایی «دختر شیطان» درباره شیطان، توبه و رستگاری است. در این فیلم شوخی‌هایی با سیاستمداران دنیا کرده‌ایم؛ مثلاً در سکانسی ما نتانیاهو را داریم که در سازمان ملل صحبت می‌کند و در کنارش شیطان ایستاده و در گوش او زمزمه می‌کند.

محمدپور درباره زمان اکران این فیلم سینمایی اعلام کرد: فیلم سینمایی «دختر شیطان» را بعد از ماه صفر اکران می‌کنیم.دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها