صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

زوج اسکاری «باردم» و «کروز» جشنواره کن را افتتاح می‌کنند

«خاویر باردم» و «پِنِلوپه کروز» زوج اسکاری سینما، فردا همزمان با اکران فیلم اصغر فرهادی که در آن ایفای نقش کرده‌اند، جشنواره کن را افتتاح خواهند کرد.

«خاویر باردم» و «پنلوپه کروز» زوج طلایی اسپانیایی سینما فردا همزمان با اکران فیلم فرهادی که در آن ایفای نقش کرده‌اند، جشنواره کن را افتتاح خواهند کرد.

هردوی این زوج هنرپیشه که دارنده جایزه اسکار بازیگری هستند، نقش‌های اصلی فیلم «همه می‌دانند» اصغر فرهادی را ایفا می‌کنند. فیلمی در ژانر تریلر روانشناختی که جشنواره کن امسال با آن آغاز می‌شود و برای گرفتن نخل طلا رقابت می‌کند.

باردم و کروز در سال 2010 ازدواج کردند و مراسم عروسی‌شان در جزیره خصوصی دوست و هنرپیشه بزرگ هالیوودی‌شان «جانی دپ» برگزار شد. آنها اکنون دارای دو فرزند هستند.

این زوج در نوع خود استثنا هستند زیرا باردم به عنوان اولین مرد اسپانیایی و کروز  به عنوان اولین زن اسپانیایی برنده جایزه اسکار شده‌اند. باردم در سال 2008 جایزه اسکار بهترین هنرپیشه نقش مکمل مرد را برای بازی در فیلم «کشوری برای پیرمردها نیست» به کارگردانی برادران کوئن به دست آورد. سال پس از آن نیز پنلوپه کروز جایزه اسکار بهترین هنرپیشه نقش اصلی را برای بازی در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» به کارگردانی وودی آلن از آن خود کرد.

این زوج با بازی در فیلم اخیر اصغر فرهادی مجموعا در 9 فیلم همبازی بوده‌اند. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها