صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (18 اردیبهشت)

این هفته شاهد نمایش فیلم‌های اکران دوم بهار بودیم. فیلم‌های مهمی که شاخص‌ترین و پرحاشیه‌ترین آن فیلم «عصبانی نیستم» ساخته رضا درمیشیان بود. فیلم روایتگر داستان «نوید» با نقش‌آفرینی نوید محمدزاده دانشجوی ستاره‌دار و اخراجی است که برای فراهم‌آوردن حداقل شرایط زندگی در رویارویی با بی‌اخلاقی‌های جامعه، با خود تمرین می‌کند تا «عصبانی» نباشد.

«عصبانی نیستم» پس از چهار سال انتظار سرانجام موفق به اکران شد و توانست در اولین هفته اکران خود تنها با در اختیار داشتن 31 سینما به فروش مطلوب 809  میلیون و 193 هزار تومان دست یابد و در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار گیرد. با توجه به این که تعداد سینماهای اکران کننده «عصبانی نیستم» یک سوم فیلم‌های رتبه اول و دوم جدول فروش هفتگی بوده است، پیش‌بینی می‌شود در هفته‌های آتی با ادامه استقبال مردم و در صورت افزایش تعداد سالن‌ها، فیلم بتواند به فروش بهتری دست یابد.

فیلم «تگزاس» که تنها فروش میلیاردی هفته را به نام خود ثبت کرده است با فروش هفتگی یک میلیارد و 499 میلیون در حالی که 80 میلیون افزایش فروش نسبت به هفته گذشته داشت توانست برای دومین هفته متوالی در رتبه اول جدول فروش هفتگی قرار گیرد.

«لاتاری» و «فیلشاه» که هشتمین هفته اکران خود را پشت سر گذاشتند علی‌رغم کاهش فروش، به ترتیب با فروش هفتگی 870 میلیون و 519 هزار تومان و 792 میلیون و 917 هزار تومان در رتبه دوم و چهارم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند.

فیلم «چهارراه استانبول» ساخته مصطفی کیایی با فروش 484 میلیون و 912 هزار تومان و « خجالت نکش» با فروش 333 میلیون و 678 هزار تومان و «خوک» با فروش 129 میلیون و 24 هزار تومان در اولین هفته اکران خود فروش متوسطی داشتند و به ترتیب در رتبه هفتم، نهم و دهم جدول فروش هفتگی قرار گرفتند.

«جشن دلتنگی» و «آن سوی ابرها» نیز دو فیلم دیگری بودند که هفته گذشته اکران شدند و هفته ابتدایی اکران خود را با فروش ناامید کننده زیر پنجاه میلیون تومان پشت سر گذاشتند.

 

با «ترین‌های هفته» همراه ما باشید: 

بیشترین فروش افتتاحیه را فیلم «عصبانی نیستم» با فروش 497 میلیون تومان و تعداد مخاطب 35 هزار و 500 نفر به خود اختصاص داد.

انیمیشن «فیلشاه» با اختیار داشتن میانگین 122 سینما در روز بیشترین تعداد سینما در هفته گذشته را داشت.

فیلم «آن سوی ابرها» با اختیار داشتن میانگین 9 سینما در روز کمترین تعداد سینما در هفته گذشته را داشت.

بیشترین رشد فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «تگزاس» با افزایش فروش 80 میلیون تومان

بیشترین کاهش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «به وقت شام» با کاهش فروش 380 میلیون تومان

پرفروش‌ترین سینمای تهران «پردیس کوروش» با مجموع فروش 650 میلیون و 646 هزار تومان

پرفروش‌ترین سینمای سایر شهرها «پردیس هویزه» مشهد با فروش 136 میلیون و 496 هزار تومان

 

اتفاق ویژه هفته:

اکران مردمی فیلم «به وقت شام» در پردیس کوروش با ورود بازیگرانی که لباس شخصیتهای داعشی فیلم به وقت شام را به تن داشتند به داخل مجتمع پردیس سینمایی کوروش حاشیه ساز شد و واکنش‌های عمدتا منفی را به همراه داشت که نهایتا منجر به عذرخواهی ابراهیم حاتمی کیا، کارگردان فیلم شد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها