صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما جشنواره فیلم فجر

مراحل صداگذاری «شاه‌کش» همچنان در حال انجام است

«فیلم همچنان مراحل صداگذاری پایانی را سپری می کند و به دلیل کار ویژه انجام شده، این مرحله طولانی شد و هفته آینده به پایان می رسد.»

وحید امیرخانی کارگردان فیلم سینمایی «شاه‌کش»در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم گفت: فیلم همچنان مراحل صداگذاری پایانی را سپری می کند و به دلیل کار ویژه انجام شده، این مرحله طولانی شد و هفته آینده صداگذاری به پایان می رسد. همچنین مرحله ساخت موسیقی نیز همراه با صداگذاری در حال انجام است.
وی در ادامه افزود: پس از طی این مراحل، مرحله اصلاح رنگ و نور انجام می شود.
امیرخانی در ارتباط با حضور فیلم در جشنواره های جهانی توضیح داد:قرار است فیلم در جشنواره های جهانی  هم حضور داشته باشد.


گفتنی است، شاه کُش فیلمی به نویسندگی و کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی عباس نادران  است که در آن مهناز افشار، هادی حجازی فر، فرید سجادی حسینی، مهدی کوشکی، علیرضا کمالی نژاد، پیمان مقدمی و مجید صالحی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان «شاه کُش» آمده است: «گوزن قرمز از پشتِ صخره‌ یخ‌زده، نگاهی به مرد شکارچی که سیگاری دود می‌کند می‌اندازد. گرگ، مچاله از سرما سرفه‌ای می‌کند. گوزن قرمز می‌خواد چی کار کنه؟ گرگ: نمیدونه می‌خواد چی کار کنه. گوزن قرمز: اینایی که نمی‌دونن می‌خوان چی کار کنن خطرناک‌ترن....

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها