صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

مراحل صداگذاری «شاه‌کش» همچنان در حال انجام است

«فیلم همچنان مراحل صداگذاری پایانی را سپری می کند و به دلیل کار ویژه انجام شده، این مرحله طولانی شد و هفته آینده به پایان می رسد.»

وحید امیرخانی کارگردان فیلم سینمایی «شاه‌کش»در ارتباط با آخرین وضعیت این فیلم گفت: فیلم همچنان مراحل صداگذاری پایانی را سپری می کند و به دلیل کار ویژه انجام شده، این مرحله طولانی شد و هفته آینده صداگذاری به پایان می رسد. همچنین مرحله ساخت موسیقی نیز همراه با صداگذاری در حال انجام است.
وی در ادامه افزود: پس از طی این مراحل، مرحله اصلاح رنگ و نور انجام می شود.
امیرخانی در ارتباط با حضور فیلم در جشنواره های جهانی توضیح داد:قرار است فیلم در جشنواره های جهانی  هم حضور داشته باشد.


گفتنی است، شاه کُش فیلمی به نویسندگی و کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی عباس نادران  است که در آن مهناز افشار، هادی حجازی فر، فرید سجادی حسینی، مهدی کوشکی، علیرضا کمالی نژاد، پیمان مقدمی و مجید صالحی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

در خلاصه داستان «شاه کُش» آمده است: «گوزن قرمز از پشتِ صخره‌ یخ‌زده، نگاهی به مرد شکارچی که سیگاری دود می‌کند می‌اندازد. گرگ، مچاله از سرما سرفه‌ای می‌کند. گوزن قرمز می‌خواد چی کار کنه؟ گرگ: نمیدونه می‌خواد چی کار کنه. گوزن قرمز: اینایی که نمی‌دونن می‌خوان چی کار کنن خطرناک‌ترن....

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها