صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

بررسی فروش هفتگی فیلم‌های روی پرده سینما + جدول (25 اردیبهشت)

فیلم «تگزاس» که تنها فروش میلیاردی هفته را به نام خود ثبت کرده است با فروش هفتگی یک میلیارد و 159 میلیون در حالی که با کاهش فروش 340 میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته مواجه شد توانست برای سومین هفته متوالی در رتبه اول جدول فروش هفتگی قرار گیرد.

انیمیشن «فیلشاه» که هفته گذشته موفق شد لقب پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما را از آن خود کند، در نهمین هفته اکران خود باوجود کاهش فروش 123 میلیون تومانی نسبت به هفته قبل دو رتبه در جدول فروش هفتگی صعود کرده و با فروش هفتگی 669 میلیون و 431 هزار تومان، در رتبه دوم جدول جای گرفت.

«عصبانی نیستم» در دومین هفته اکران خود با فروش 599 میلیون و 961 هزار تومان در رتبه سوم جدول فروش هفتگی قرار گرفت. «عصبانی نیستم» ساخته رضا درمیشیان پس از چهار سال انتظار هفته گذشته اکران شد و پس از دو هفته توانست به مجموع فروش یک میلیارد و 447 میلیون تومان برسد. «عصبانی نیستم» همچنان پرفروش‌ترین فیلم در میان فیلم‌های اکران دوم بهار است.

«عصبانی نیستم» تنها فیلم اکران دوم بهار بود که توانست به مجموع فروش بالای یک میلیارد دست یابد. فیلم «چهارراه استانبول» با فروش هفتگی 433 میلیون و 677 هزار تومان در رتبه ششم جدول فروش قرار گرفت. و چهار فیلم دیگر شامل:
خجالت نکش، خوک و جشن دلتنگی که هفته اول اکران خود را نیز ناامیدکننده آغاز کرده بودند این هفته نیز نتوانستند به فروش مطلوبی دست یابند و جایگاه خود را در جدول فروش بهبود بخشند. در این میان دو فیلم خجالت نکش با افزایش فروش 58 میلیون تومان و خوک با افزایش فروش 70 میلیون تومان تنها فیلم‌های در حال اکران بودند که نسبت به هفته گذشته افزایش فروش داشته‌اند.

تعداد سالن‌های نمایش دهنده فیلم‌های اکران دوم بهار همچنان از برخی فیلم‌های اکران اول مانند «فیلشاه»، «لاتاری» و «به وقت شام» کمتر است.

فیلم‌ «لاتاری» با فروش هفتگی 526 میلیون و 374 هزار تومان و «مصادره» با فروش هفتگی 463 میلیون و 871 هزار تومان در نهمین هفته اکران خود به ترتیب در رتبه چهارم و پنجم جدول فروش قرار گرفتند.

با «ترین‌های هفته» همراه ما باشید: 

بیشترین رشد فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «خوک» با افزایش فروش 70 میلیون تومان

بیشترین کاهش فروش نسبت به هفته گذشته، فیلم «لاتاری» با کاهش فروش 344 میلیون تومان

بیشترین اکران مردمی با حضور عوامل فیلم، متعلق است به فیلم «عصبانی نیستم» با مجموع شش سانس در پردیس چارسو، سینما تیراژه 2 و پردیس مگامال.

انیمیشن «فیلشاه» با اختیار داشتن میانگین ۱۲۲ سینما در روز بیشترین تعداد سینما در هفته گذشته را داشت.

فیلم «خرگیوش» با اختیار داشتن میانگین 5 سینما در روز کمترین تعداد سینما در هفته گذشته را داشت.

 

اتفاق ویژه هفته:

فیلم «همه می‌دانند» که به عنوان فیلم افتتاحیه کن به اکران درآمد، همزمان اکران عمومی‌اش در فرانسه هم آغاز شد و حالا به فیلم دوم جدول فروش فرانسه تبدیل شده است و در میان فیلم‌های تازه اکران شده پرمخاطب‌ترین فیلم است.

فیلم فرهادی در 430 سینما به نمایش درآمده و در همان هفته اول بیش از 400 هزار مخاطب فرانسوی پیدا کرده است. «همه می‌دانند» فقط در شهر پاریس در چهار روز اول اکرانش بیش از 60 هزار بیننده داشته است.

 

 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها