صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها تفریحی هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

همکاری عباس رافعی و قهرمان پیشین کاراته و کیک بوکسینگ

فرهاد دردار Farhad Dordar نامی شناخته شده، بنیانگذار ورزش كيك باكسينگ ايران و سبک اسپورت کیک باکسینگ در دنيا به همراه سابقه ارزشمند هنری خود در فیلمهای هالیودی با هنرپیشه های معروفی چون مایکل دودیکاف و استیون سیگال به همراه حضور در فیلم سینمایی ایرانی یاران که بر همگان خاطر خوشی را به همراه داشته در حال تهیه یک اثر سينمايي ارزشمند مشترك بين كشور كانادا و ايران است.

فیلمنامه اين فيلم سينمايي كه هم اكنون در حال نگارش است، برای تولید آن با كارگردان و تهيه كننده مجرب عباس رافعی با چندین تجربه بین المللی در تولید مشترک را در پرونده خود دارد به توافق مشتركي رسيده اند.
داستان این فیلم سرگذشت واقعی مهاجرت مادری است که به اتفاق دو فرزندش بار سفر را برای جستجو و یافتن زندگی بهتری برای ماورا مرزهایی خارج از کشور خود جستجو می کنند . فیلمبردای و سکانسهای این فیلم مهيج و دیدنی در کشورهای ایران، ترکیه و کانادا صورت خواهد گرفت ٬ دردار افتخار دارد تا مضمون این فیلم را كه حاکی از مشکلات عدیده ای از امر مهم مهاجرت در زندگی این عزیزان اثر می گذارد را به نمايش در آورد.
اين اثر ارزشمند ميتواند مشکل عمیق اجتماعی و فرهنگی را به نحوی ماهرانه بر اساس حقائق و سختيهاي مهاجرت به مظهر ظهور درآورند که بیننده با جنبه های عمیق و اجتماعی این پدیده مهم اشنا شده تا بتوانند به عنوان سفیری موثر ندای این اثر مهم را به سرتاسر جهان منتشر کنند . این فیلم بدور از هر گونه تعصب و موضع گیری سیاسی با شناختی واقع بینانه هنری و اجتماعی به نمایش در خواهد آمد و هدف نهایی آن نشاندن مقام والای انسان و قدرت اراده او در تغییر موقعیت خود فارغ از موضوع دین، ملیت و نژاد است را که خواسته خود در جهت تعالی و ارتقای هویت انسانی به مظنه نمایش خواهد برد.

جذابیت آنجا ظهور می باید که تهیه کننده با استفاده از مدیریت مدرن و کارآمد و با بکارگیری بازیگران حرفه ای در کشور کانادا امریکا و ایران هنر خود را به عرصه گذاشته تا نه تنها سفیری جهانی برای انتقال این پیام بدنیا باشد بلکه نمایش آن را بیش از بیش جذاب کرده به نحویکه بییندگان از دیدن هر ثانیه آن لذتی شگرف را نصیب خود کرده باشند. تهيه كننده هدف خواستن توانستن است را دراين اثر هنري به نمايش ميگذارد و با وجود چهرهاي محبوب و معروف ميتواند قابلیت های اکران جهانی را افزایش دهد.
تهیه کننده ایرانی کانادایی فرهاد دردار در اواسط تابستان به ایران می آید تا شرایط تولید این فیلم را فراهم نمايد.

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها