صفحه اصلی پیگیری خرید جدول فروش فیلمها اکران آنلاین هنر و تجربه تئاتر کمدی تئاتر کودک بازارچه برنامه آینده سینما تخفیف تماس با ما

افزایش ۳۵ درصدی مخاطبان سینما در اردیبهشت ماه امسال

رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای‌ ایران گفت: سینمای ایران در اردیبهشت امسال نسبت به اردیبهشت سال گذشته، ۳۵ درصد افزایش مخاطب و ۱۰ میلیارد تومان افزایش فروش را در پی داشته است.

علی سرتیپی رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای‌ ایران درباره وضعیت فروش فیلم‌های سینمای ایران در طرح ویژه اکران ماه مبارک رمضان گفت: طرح ویژه اکران ماه مبارک رمضان که کار خود را از پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه آغاز کرده و تا کنون از سوی مخاطبان سینما مقبول واقع شده است. 

وی ادامه داد: البته به علت تبلیغات اندک برای این طرح اکران، بسیاری از مخاطبان سینما هنوز از برگزاری این طرح خبردار نشده‌اند؛ اما به نظرم رفته‌رفته این مخاطبان هم در جریان طرح اکران ماه مبارک رمضان قرار می‌گیرند.

رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران درباره سانس‌های سحر ماه مبارک رمضان گفت: در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته، استقبال از سانس‌های سحر ماه مبارک رمضان بسیار عالی بود؛ اما در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه گذشته، تقریباً فروش متوسطی از آن گیشه‌های سینما شد. 

سرتیپی درباره اکران وضعیت اکران اردیبهشت 97 نسبت به اردیبهشت 96 اعلام کرد: فروش اردیبهشت 97 نسبت به اردیبهشت سال گذشته، بیش از 10 میلیارد تومان افزایش داشته است و این رقم تنها به گرانی بلیت‌های سینما باز نمی‌گردد، ما امسال بیش از 35 درصد افزایش مخاطب در سینما‌های کشور داشته‌ایم. 

دیدگاه‌ها

شماهم دیدگاه خود را بنویسید. بعد از تایید سینماتیکت منتشر می‌شود.

آخرین دیدگاه‌ها